ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 01.01.2010
JAN-2010
PREȚ EUR ?

Descoperă Piteștiul și împrejurimile

Pitesti la cumpana dintre 2009 si 2010

La mulţi ani WB, Am fostacolo. ro şi tuturor userilor site-ului.

Ataşez şi nişte fotografii făcute azi noapte în oraşul meu.

ROG WB SĂ ŞTEARGĂ PUNCTELE ACORDATE AUTOMAT PENTRU POSTARE ŞI FOTOGRAFII.

Trimis de Costi in 01.01.10 16:20:09

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Costi); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

Puteți VOTA simbolic articolul - VĂ PLACE? [doar simbolic; articolul NU are PMA std]

NOTĂ: Acest articol nu beneficiază de punctajul standard acordat automat.

Admin [01.01.10 17:11:12] »

La Multi Ani FAINI si din partea mea, oriunde va veti afla.

Retras punctajul standard al review-ului. Dupa ce vor fi validate pozele, voi lua o decizie si in privinta lor.

Admin [01.01.10 18:59:16] »

Validat pozele; retras punctajul lor acordat automat, mai putin pentru cele cu descriere (5 sau 6 la numar) -- consider ca merita acest "review" macar aceste 5-600 de puncte.

Deasemenea, am redenumit rubrica in "Descopera Pitestiul", ca o posibila sectiune unde sa se adauge alte treceri in revista ale Pitestiului.

Cristian_h [02.01.10 14:46:44] »

primaria este intr-adevar frumos luminata, sa o vedeti insa pe cea din Craiova, nu mai are loc pe ea nici macar un singur beculetz! De, noi avem primar PD_L (fost PDSR viitor... tot cu partidul la putere).

Costi [02.01.10 14:51:16] »

@Cristian_h

Pune nişte poze cu primăria din Craiova!

mirelutza [25.01.10 11:09:56] »

Iata cum gasesc concetateni pe net!

Buna stancosty, sunt mirelutza din Pitesti, m-ai certat putin referitor la hotelul Cirus din viena; nu conteaza, ...

Te felicit pentru locul 1.

pup

Costi, Cristian_h, mirelutza