ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 12.07.2021
Prieteni
PREȚ 600 lei
Raport PREȚ/CALITATE: DEZASTRU

AUTORUL NU ar recomanda

Unde mâncăm în București?

Dezamagire

Nu recomand. Mâncarea a fost ok, serviciile foarte proaste, prețurile mari pentru ce ti se oferă și nu se accepta plata cu cardul.

Mai pe larg paste cu 30 de brânzeturi 82 lei. Un cannolo mediocru 29 lei. etc cafeaua nu este cafea ci ness, ceea ce pentru un restaurant italian ar trebui sa fie o rusine. Nu mai vorbesc de faptul ca au 4 căței in curte, mama și 3 puiuți (ceea ce pe noi personal nu me deranjează deloc, in schimb ne deranjează îngrozitor faptul ca acei copii ai lor, prost crescuți, băteau cățeii încontinuu im văzul tuturor). Sigur chestia cu cățeii nu are legatura cu serviciile ci cu umanitatea, care lipsește cu desăvârșire. Nu vom mai merge acolo sau recomanda acest restaurant.

despre SERVICII

Timpul de servire foarte lung, nu aduc ce le comanzi ci ceea ce își mai amintesc, nu aduc farfurii și tacâmuri decât la cerere...

GASTRONOMIE (BUC & MASĂ)

Mancarea este ok dar scumpă pentru ceea ce Primești. Va recomand doar pizza din tot ce am încercat.

Trimis de ux120834 in 12.07.21 15:25:24
Validat / Publicat: 12.07.21 18:36:59
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în BUCUREȘTI.

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (ux120834); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

webmasterX [12.07.21 18:36:37] »

@ux120834: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

„Numele utilizator” alocat automat de către program (la primul review încărcat) - ux120834 - este, pare-se, confuzant, derutant pentru unii utilizatori. Când ai timp, îl poți schimba într-o formă mai „umană” (de ex „popescu2020”) - folosind butonul schimbă username de aici

pagină generată în 0.120082139969 sec