ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 12.07.2021

Către satisfăcător
Către satisfăcător

încărcat de pe telefon!

Dezamagire

Nu recomand. Mâncarea a fost ok, serviciile foarte proaste, prețurile mari pentru ce ti se oferă și nu se accepta plata cu cardul.

Mai pe larg paste cu 30 de brânzeturi 82 lei. Un cannolo mediocru 29 lei. etc cafeaua nu este cafea ci ness, ceea ce pentru un restaurant italian ar trebui sa fie o rusine. Nu mai vorbesc de faptul ca au 4 căței in curte, mama și 3 puiuți (ceea ce pe noi personal nu me deranjează deloc, in schimb ne deranjează îngrozitor faptul ca acei copii ai lor, prost crescuți, băteau cățeii încontinuu im văzul tuturor). Sigur chestia cu cățeii nu are legatura cu serviciile ci cu umanitatea, care lipsește cu desăvârșire. Nu vom mai merge acolo sau recomanda acest restaurant.

despre SERVICII

Timpul de servire foarte lung, nu aduc ce le comanzi ci ceea ce își mai amintesc, nu aduc farfurii și tacâmuri decât la cerere...

GASTRONOMIE (BUC & MASĂ)

Mancarea este ok dar scumpă pentru ceea ce Primești. Va recomand doar pizza din tot ce am încercat.

Trimis de ux120834 in 12.07.21 15:25:24
Validat / Publicat: 12.07.21 18:36:59
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în BUCUREȘTI.

VIZUALIZĂRI: 1077 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (ux120834); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

[12.07.21 18:36:37]

@ux120834: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

„Numele utilizator” alocat automat de către program (la primul review încărcat) - ux120834 - este, pare-se, confuzant, derutant pentru unii utilizatori. Când ai timp, îl poți schimba într-o formă mai „umană” (de ex „popescu2020”) - folosind butonul schimbă username de aici

[04.10.21 20:42:00]

Groaznic

Am fost si eu azi 4 octombrie 2021, si groaznic, caneloni, paste, totul a fost oribil, asa mancare proasta nu am mancat de mult, nota dragii Mei a fost 989 lei, digestiv 306 lei si am luat sticla acasa daca tot mi-a fost trecuta in nota de plata, pana si copii mi-au spus ca fac paste Mai bine ca la ei la restaurant, nu recomand si este prima si ultima oara cand Mai merg, am plecat ff dezamagita, la banii Astia mancam in herastrau la Fatoria si bun si mai ieftin, evitati, si am fost cu seful Meu care este italian fiind de aceeasi parere ca mancarea e schifo cum zic ei, platind 200 e pt resturile lor.

• Alte impresii din această RUBRICĂUnde mâncăm în București?:

• pagină generată în 0.31338620185852 sec