ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 12.12.2020
DEC-2020
Cuplu
PREȚ 300 lei
Raport PREȚ/CALITATE: BUN

Unde mâncăm în București?

Recomand!!

Pana acum veneam des pentru paste care sunt extrem de bune! Dar și pt tiramisu

astazi am încercat și 2 feluri de friptura de vita care este excepțională!

Servire impecabila, personalul este prietenos și ospitalier.

chiar recomand!

Trimis de ux118107 in 12.12.20 17:28:08
Validat / Publicat: 12.12.20 18:32:19
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în BUCUREȘTI.

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (ux118107); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

Puteți VOTA simbolic articolul - VĂ PLACE? [doar simbolic; articolul NU are PMA std]

NOTĂ: Acest articol nu beneficiază de punctajul standard acordat automat.

webmasterX [12.12.20 18:31:53] »

@ux118107: bun-venit pe AmFostAcolo.ro.

Te aşteptăm şi cu alte recomandări din vacanţele ori excursiile tale trecute sau viitoare.

„Numele utilizator” alocat automat de către program (la primul review încărcat) - ux118107 - este, pare-se, confuzant, derutant pentru unii utilizatori. Când ai timp, îl poți schimba într-o formă mai „umană” (de ex „popescu2020”) - folosind butonul schimbă username de aici