ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 13.03.2018
FEB-2018
prieteni

Unde mâncăm în Păltiniş?

Excellenta locatie

O locatie superba mincarea foarte buna si bucate mmmm. Am vizitat Paltinisu 3 zile si in aceste 3 zile am mincat la ei macarea superba. Un loc unde te simti bine, papanasii nemaipomeniti.

Personal primitor si foarte amabil.

In curte se vede ca se are grija.

Parcarea mare este loc pentru toti.

Recomand.

Trimis de Sizon in 13.03.18 13:52:01
Validat / Publicat: 17.03.18 16:14:14
VIZUALIZĂRI: 1922INFO ADIȚIONALE
  • A fost prima sa vizită/vacanță în ROMÂNIA

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Sizon); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

webmaster26 [13.03.18 14:00:53] »

@Sizon: Si cum se cheama locatia asta?

Sizon [17.03.18 12:59:02] »

@webmaster26: Complex Turistic Alpina Casi da de ce asa se primeste eu doar am mentionat

webmasterX [17.03.18 16:13:27] »

@Sizon: N-ai menționat (se poate doar vedea clar asta, mai sus).

Dar mai bine mai târziu decât deloc - am alocat articolul la restaurantul pensiunii cu pricina.

Sizon