ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 10.06.2021
PREȚ 1 lei
Raport PREȚ/CALITATE: EXCELENT

Unde mâncăm în Păltiniş?

Intalnire colegiala

Am organizat un team building cu foști colegi de facultate la pensiunea Alpina Casi - Paltinis. Eram un grup de peste 38 de persoane și am fost plăcut surprins de cât de bine a fost organizat totul pentru noi. Mesele au fost excelente, mâncarea foarte bună, condițiile impecabile, curățenia, totul a fost ok. Recomand cu drag acest loc!

Trimis de Bamby in 10.06.21 10:30:05
Validat / Publicat: 10.06.21 11:14:09
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în PĂLTINIŞ [SB].

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Bamby); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.
P01 Intalnire colegiala

Puteți VOTA simbolic articolul - VĂ PLACE? [doar simbolic; articolul NU are PMA std]

NOTĂ: Acest articol nu beneficiază de punctajul standard acordat automat.

Diana112 [10.06.21 11:15:31] »

Am fost la Pensiunea Alpina Casi in cadrul unui team building, o intalnire de 33 de ani de la absolvirea facultatii. M-am simtit foarte bine acolo cu colegii mei, locul a fost primitor, pensiunea curata, personalul foarte amabil iar peisajul minunat. Recomand acest loc. Intentionez sa revin aici in vacanta cu familia.

Bamby [11.06.21 21:23:13] »

Se poate manca bine la Alpina Casi

Bamby