Vacan╚Ťa ├«n GRADAC / CROA╚ÜIA - impresii, p─âreri, recomand─âri

• IULIE, 2020
  • de: machetrei [02.08.20]
  • RECOMAND─é

Cazare de nota 10 la Metkovic

Avand in vedere pandemia din acest an, am modificat destinatia noastra de vacanta initiala, Turcia in Croatia, avand in vedere ca erau cazuri destul de putine. Sotia a inceput cautarea de cazari pe site-ul pe care il folosim deobicei si in final am rezervat, pentru 3 persoane si 6 nopti o casa cu living si un dormitor in orasul Metkovic, oras care ne convenea ca locatie, putand vizita de aici cu masina Dubrovnik (100 km, 1h 30 min), Split (150 km, 2h) si renumita zona cu plaje Brela- Makarska [...] ÔÇö vezi review [+6 poze]
Labineca [Gradac] Hotel 3
  • IUNIE, 2010
  • de: tolzan [13.07.10]

Sejur riviera Makarska, localitatea Gradac

Ma bucur f. mult ca am gasit aceasta locatie in Croatia, am rezervat in primavara cu reduceri early booking. Am ales pt. cazare un apartament (65 mp. ) cu un living mare si cu doua dormitoare cu paturi duble, servicii de masa all inclusive. Toate cele de acolo au fost conform asteptarilor. Pe langa stat la plaja intr-una din zile am vizitat si orasele Trogir si Split iar in alta zi orasul [...] ÔÇö vezi review [+12 poze]
  • Ai fost ╚Öi tu acolo? SCRIE IMPRESII
    • SOCIALs