Vacan╚Ťa ├«n MALI STON / CROA╚ÜIA - impresii, p─âreri, recomand─âri

• SEPTEMBRIE, 2018
  • de: micutzu [17.10.19]
  • RECOMAND─é

Hotel Adriatik Faraon - Trpanj. Hotel vechi, locatie de vis

Salutare dragi colegi si navigatori pe siteul A. F. A. In acest review am sa va impartasesc impresiile mele despre hotelul Adriatik Faraon situat in peninsula Peljesac. Am vrut neaparat dupa periplul albanez sa fac o diferenta intre litoralul croat si cel albanez. Plus ca acest hotel de trei stele are incluse servicii all inclusive. Am fost influentat in alegerea acestei locatii de un reportaj vazut la televiziunea nationala despre peninsula Peljesac, a doua ca marime din Croatia. Asa ca [...] ÔÇö vezi review [+8 poze]
Apartmani Irena [Orebic] 3

Amabilitate si liniste

House Irena se afla in orasul Orebic, zona Mali Ston la 66 km de STON. Locatia este linistita, apartamentul este situat la 400-500 metri de plaja Trstenica, o plaja cu nisip dar destul de ingusta. La cazare mi s-a oferit ocazia pentru demipensiune la un restaurant aflat pe strada principala (Poseidon), demipensiune 12 euro/zi/persoana. M-am felicitat pentru alegere in primul rand pentru ca eram insotit de copil iar in al doilea rand preturile pentru o masa 3 persoane la restaurant sunt destul [...] ÔÇö vezi review [+15 poze]
  • Ai fost ╚Öi tu acolo? SCRIE IMPRESII
    • SOCIALs