ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 09.09.2018
STATUS: AUGUSTUS
LUNA
AUG-2018
prieteni

Unde mâncăm în zona Geoagiu?

Restaurant Agrementul - o alegere bună

TIPĂREȘTE URM de aici

Un raid scurt prin Geoagiu și împrejurimi ne-au făcut, așa cum era de așteptat, o foame sănătoasă.

Și cum am dat peste acest local prima dată, și chiar l-am găsit așa de plin că a trebuit să mai dăm o scurtă tură prin zonă, am decis că merită așteptarea.

Când am revenit, am reușit să găsim pe terasă o masă de 5 câți eram noi și ne-am pus în jurul ei.

Am fost întâmpinați repede de către un tânăr care ne-a luat comanda și a plecat să ne aducă mai întâi băuturile. A revenit cu sticlele solicitate, unele reci, altele la temperatura cămării.

La scurt timp am fost serviți și cu mâncarea cerută: ciorbă de fasole în pită, pizza, șnițel cu cartofi prăjiți, salată de ardei copți (din conservă, din păcate), cașcaval pane și la final și o porție de înghețată.

Mâncarea a fost gustoasă, porțiile suficiente, mulțumindu-ne pe deplin.

De încercat - noi îl recomandăm.

Trimis de Dragos in 09.09.18 20:33:17
Validat / Publicat: 09.09.18 22:35:33
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în GEOAGIU / GEOAGIU-BĂI.

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Dragos); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.
P06 Restaurant Agrementul - înghețata

Zoazore [10.09.18 15:43:58] »

@Dragos: Cam micute portiile, totusi! Ai uitat sa ne spui cat a costat!

Ca si locatie, arata bine, e pozitionata bine, iar inghetata arata sublim!

Dragos CONS. ONORIFIC AFA / ROMÂNIA [10.09.18 18:21:16] »

@Zoazore: Or fi pentru tine micuțe - pe noi ne-au săturat. Nu mai țin minte cât am plătit.

Zoazore

pagină generată în 0.0938720703125 sec