ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 24.08.2014
DIN: Piatra Neamț
ÎNSCRIS: 03.05.11
AUG-2014

Sugestii pentru timp liber în Brașov și împrejurimi

NOTĂ ARTICOL OFFTOPIC sau DE INTERES TURISTIC TEMPORAR ori RESTRÂNS
Articolul poate fi votat cu voturi simbolice (+/-1PMA)
Articol publicat FĂRĂ NOTE; vezi mai jos motivele...

Cafeneaua Bucurestiului d'altadata - Farmacia Dr Ferdinand Jekelius - Brasov

Am ajuns si la aceasta cafenea superba de pe str Michael Weiss - Farmacia Dr Ferdinand Jekelius. Superb!

Bauturile se servesc in pahare gradate, in eprubete. Voi atasa cateva poze. Am platit pentru un Ciuc Radler si o Silva 14 lei. Atmosfera a fost minunata. In alta zi am platit pentru o Cuba Libre si o Tequilla Sunrise 22 lei.

Locatia si felul cum a fost aranjata aceasta cafenea sunt la superlativ. Singurul lucru care m-a dezamagit a fost atitudinea chelneritei care nu a salutat, nu a raspuns la salut, care nu si-a aratat deloc amabilitatea.

Pacat! Ar trebui niste chelneri care stiu ce inseamna amabilitate si care sa te faca sa te intprci.

Trimis de pingo_doce in 24.08.14 13:56:56
Validat / Publicat: 24.08.14 19:17:35
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în BRAȘOV.

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (pingo_doce); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

Puteți VOTA simbolic articolul - VĂ PLACE?

webmaster26 [08.11.17 13:46:47] »

Mutat în rubrica "Sugestii pentru timp liber în Brașov și împrejurimi, BRAȘOV" (nou-creată pe sait) - rubrică OFFTOPIC sau DE INTERES TURISTIC RESTRÂNS!