ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 05.08.2011
ÎNSCRIS: 05.08.11
AUG-2011

TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

Restaurant Evergreen / Doar cafea

am fost acolo doar pentru a ne bucura de curtea cu adevarat frumoasa, cu multe leagane si loc de joaca pentru copii. una dintre putinile vile care se bucura de o curte impresionanta.

acestea sunt punctele forte si sa nu uit sa adaug un cappuccino foarte bun la doar 6 lei. in rest la mancare sunt cam scumpi si chiar ne-am amuzat de meniurile speciale de 35 lei care contin doar 2 feluri deci sunt f scumpe si nu merita banii.

va recomand sa mergeti sa va bucurati de peisaj, de un sezlong si de doar un cappuccino.

Trimis de carmenp in 05.08.11 23:18:16
Validat / Publicat: 06.08.11 06:20:05

VIZUALIZĂRI: 1901 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (carmenp); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 0 PMA (din 0 vot)

[05.08.11 23:29:10]

Mutat, la reorganizare, in rubrica "Restaurante in zona Predeal" (deja existenta pe site)

aishor
[06.08.11 19:38:20]

terasa e f frumoasa, am scris asta si eu in review. ei, acum, daca veni vorba de preturi, doar pentru un pranz, nu stiu cat merita sa vii aici. ideal este sa iei cazare in care sa ai inclus micul dejun, spre exemplu. cel putin noi am fost extrem de multumiti sa ne incepem diminetile pe terasa, aici, cu un mic dejun delicios si destul de satios. in care ai inclusa si cafeaua

Maria Popa
[10.08.13 08:58:19]

Vila arată ok, terasa este foarte frumos amenajata dar vorba aceea "Afara-i vopsit gardul înauntru leopardul " spun acest lucru in privinţa angajaţilor deoarece domnisoarelor care servesc la mese au varsat in timp ce luam masa pur si simplu le cadeau platourile pe jos...

in fine noi am comandat cafea expreso si am primit un fel de cafea la ibric,

trebuie felicitat insa si bucatarul de acolo pentru nemaipomenitele coaste de porc - la care si cainele se stramba, papanasi nu am cuvinte Coca cu o lingura de smantana si un vârf de lingurita de dulceata...

Asa ceva nu se poate servi... rusine!!!

aishor
Alte impresii din această RUBRICĂUnde mâncăm în Predeal?: