ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 15.12.2023
DIN: Oradea
ÎNSCRIS: 15.12.23
MAY-2023
Familie

Suuper experienta la Amazonia Aquapark, atat pentru copii, cat si pentru adulti. Zona spa e suuper!

Noi am fost in vara la Amazonia Aquapark si ne-a placut tare mult. Suntem o famile cu un baietel de 4 ani care s-a distrat la maxim la Amazonia Aquapark deoarece au un spatiu special pentru copii, cu tobogan, jucarii acvatice si piscina cu apa calda.

Pentru noi adultii toboganele au fost fooarte distractie, jacuzii, iar zona Spa mi s-a parut de vis.

Deoarece am fost cazati la hotelul Amazonia Apartments din cadrul complexului Amazonia Aquapark am avut inclus:

Acces nelimitat în Aquapark pe toată durata șederii

Acces nelimitat la SPA & Wellness cu bio saună, saună cu infraroșu, saună finlandeză, saună cu aburi, saună Salină, dușuri tropicale și polare și sală de relaxare

Acces la bazinele cu apă termală

Acces la bazinul de înot

Ritual de purificare în saună cu maestru Aufguss – zilnic în sauna cu program

Experiență revigorantă de peeling cu sare de mare în sauna cu aburi – zilnic la ora 20:00

Halat de baie Amazonia pe toată durata șederii

Parcare gratuită.

Mi se pare tare fain ca ai in cadrul complexului tot ce ai nevoie: cazare, spatiu pentru copii, spatiu pentru adulti, loc de relaxare, plus au si un centru de Terapii Asiatice, cu terapii balineze si masaje, si Clinica de sanatate pentru cei care vin la recuperare.

De asemenea, noua ne-a placut tare mult si mancarea si preturile mi s-au parut fooarte decente.

Angajatii au fost foarte atenti si ne-au raspuns la toate intrebarile.

Chiar recomand locatia! E perfecta atat pentru familii, cat si pentru tineri care vor sa se distreze pe tobogane sau sa se relaxeze in zona spa sau la terapii.

Trimis de ligiaale in 15.12.23 11:56:08
Validat / Publicat: 15.12.23 14:45:22

VIZUALIZĂRI: 480 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (ligiaale); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
P04 zona interioara

[15.12.23 14:44:41]

@ligiaale: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

[15.12.23 14:47:17]

Am observat că nu s-a memorat „luna” / „anul” când ați fost cacolo -- am completat noi „Mai 2023” pentru că pozele par să fie din acea lună.

Când ați fost acolo, ultima dată?

• Alte impresii din această RUBRICĂAquapark Amazonia:

• pagină generată în 0.050580024719238 sec