ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 20.07.2019
2 AD. + 1 COPII -- v: 7

AUTORUL NU ar recomanda

Aria Claros Beach & Spa Resort (ex Onyria, ex Carpe Diem) 5

Nu recomand acest hotel

Bună ziua am revenit de câteva zile de la acest hotel si sincer va rog sa evitați acest hotel.

Am fost un grup de 6 adulți și 4 copii cazați la viluțele de pe deal. Camere cu mobila învechită, curățenie zero, minibar doar cu apa la 2lt și cu reumplere la cerere, muște în camera și tot felul de ganganii.

Masa nu foarte diversificata cu preponderenta orez, cartofi și legume gătite în diferite moduri, muște foarte multe pe mâncarea expusă, fructe foarte putine (prune, pepene rosu, portocale și nectarine), deserturi slabe și carne doar puțin pui și chiftele la gratar, foarte rar grătar propriu zis, oricum fără porc.

Băuturile de la dozator de o calitate îndoielnică, alcool nu am încercat decât bere care era doar rece.

Piscinele, aqua-park-ul, marea, sporturile nautice, spa-ul și peisajul sunt punctul forte al resortului în rest zero.

Coada la mâncare, coada la doctor și coada la recepție cu plângeri cu privire la masa și curățenie.

Personalul încearca dar dacă conceptul este greșit nu exista șanse de sejur liniștit.

Își schimba numele la câțiva ani sa șteargă recenziile și sa o ia de la zero, păcat de locație. În perioada cât am fost noi cel puțin jumate din clienți erau nemulțumiți de condiții și nu o făceau de fițe sau altceva.

Resortul era plin de familii cu copiii mici dar sa stea muștele pe mâncare e o lipsa totala de responsabilitate. Dureri de burta și diaree la majoritatea clienților.

Nu recomand acest resort datorita experientei noastre

Trimis de adriansendulescu in 20.07.19 21:35:53
Validat / Publicat: 20.07.19 22:13:39
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în TURCIA. A mai fost în/la: Didim, Bodrum, Canakkale, Izmir
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Corfu, Paralia...

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (adriansendulescu); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

cristaivan [22.07.19 14:37:12] »

@adriansendulescu: bine punctat, noi suntem inca aici!

Bataie de joc, cu economie maxima!

Ieri am ramas fara prosoape in camera pe motiv ca s-a stricat masina 🙄, azi am primit doar 2 prosoape la 5 persoane!

Sa nu uitam si de faptul ca se fac diferente pe fata intre turistii romani si restul turistilor!

Oribil, daca eram cu masina, plecam din prima zi!!!

adriansendulescu, cristaivan

pagină generată în 0.0653491020203 sec