ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 18.01.2019
2 AD. + 1 COPII -- v: 7

Arena Mar Hotel (ex Smartline)4

Revelion Arena Mar Hotel

Salut plimbaretilor!!

In acest sfarsit de an m-am hotarat sa petrecem Revelionul la Arena Mar - Nisipurile de aur 4*. Deci 2 adulti + 1 copil.

Am gasit o oferta la o agentie faina din Bucuresti care ne-au asigurat si transportul ieftin in comparatie cu alte agenti [ 30 euro per persoana ].

In autocar au fost 3 grupe de turisti. Unii au ales Pliska [ EVITATI acest Hotel ]. Hotel Elena si noi Arena Mar. La Elena am mai fost asa ca am ramas aici.

Va spun ca este o diferenta uriasa intre Hotel Elena si Arena mar.

Cazare super, mancare super, confort super. In seara de Revelion am avut un program deosebit, nu am avut timp practic sa mancam [ si au fost niste platouri... ] de antren si muzica de dans.

Au avut program folcloric, muzica romaneasca de petrecere, au avut invitati incepand de la o fata de 19 ani pana la o doamna de 52 de ani care ne-au delectat toata noaptea!!

Apropo la Elena se oprea petrecerea la orl 02 aici sa terminat la orl 04 dimineata!!

Artificii, pahare sparte... ce mai, totul perfect!!

La intoarcere, turistii au inceput sa sa-si spuna parerile si cei care au fost cazati la Hotel Pliska au spus ca ESTE ULTIMA OARA cand mai merg in Bulgaria de cata bataie de joc a fost in acest hotel mai ales in seara de Revelion. Eu stiam ca acest hotel este de EVITAT dar oamenii luasera deja bilete [ 239 de euro de persoana!! ] asa ca nu au mai avut ce sa faca.

Deci acest REvelion a fost super si va recomand cu drag acest HOTEL ptr viitor! Acum cautam oferte pentru Paste... Tot Bulgaria...

Sa fiti sanatosi!!

Trimis de george61 in 18.01.19 18:34:02
Validat / Publicat: 18.01.19 19:39:17
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în BULGARIA. A mai fost în/la: Hotel Elena, Hotel Viva, Laguna Garden, Estreya, Arena Mar.
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Am fost in Grecia de 4 ori, Muntenegru, Turcia de 4 ori

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (george61); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

webmasterX [18.01.19 18:52:09] »

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 01&ridAnt=91994

pagină generată în 0.0420231819153 sec