ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 26.06.2018
DIN: Buzau
ÎNSCRIS: 26.06.18
STATUS: UCENIC
JUN-2018
PREȚ SEJUR 550 lei pt 5 nopti ?
REGIM MASĂ Fără masa
2 AD. + 2 COPII -- v: 10 luni și 9 ani

Vila Rocco3

Cazare la Vila Rocco Eforie Nord pt familii cu copii

Noi ne-am cazat pe 19 iunie, pentru cei mici. Nu as mai fi plecat de acolo. Dna Oana foarte amabila și drăguță. Am fost în nr de 4 persoane: 2 adulți și 2 copii. primesti condiții atât pt tine că adult cât și pentru copii, fie copil intre 1-4 ani, cât și pt copii intre 6-12 ani.

Camerele răcoroase, spațioase, aerisite. Baie proprie, tv, aer condiționat, frigider in camera, balcon cu 2 scaune și plasa de uscat rufe.

E o vila de 3 stele. Dar și le merita, poate să ajungă și de 4. Este mobilata modern, utilată complet. Îți schimbă lenjeria. Îți spala camera. Îți schimbă prosoapele. Te aprovizionează cu săpun lichid și hartie. Exact că la hotel. Eu am fost foarte multumita. Eu am fost deschisă... i-am spus dnei tot ce îmi doresc și tot ce nu vreau. Și asta am primit.

Pe fiecare ușă sunt indicații pt folosirea aragazului, cuptorului cu microunde, sandwich make-ului. Spun acest lucru pt că am văzut oaspeți care nu știau nici să citească, dar nici nu întrebau cum se folosește. Nu știau să folosească o butelie.

Sa ai loc de joaca pt copii... sa ai loc de fitness pt tn... sa ai o bucătărie complet utilată... sa îți schimbe lenjeria, sa îți spele camera, sa te aprovizioneze cu hârtie și săpun. Eu spun că e mai mult decât suficient. Tu doar îți cumperi de mâncare.

Poți mânca și la autoserviri. Sunt multe. Până în centru faci 10 min și ajungi la piata, tot acolo e Profi, găsești langa gara Lidl. Bancomate ce am văzut eu sunt de BT, CEC, BRD.

Până la plaja faci 10 min, până la plaja Acapulco. Sunt 3 plaje: Acapulco, Debarcader, Belona. E o stațiune foarte mare și foarte frumoasa. Exact pt familiile cu copii.

Trimis de Laura Mirica in 26.06.18 10:40:14
Validat / Publicat: 26.06.18 13:09:09
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în EFORIE NORD. A mai fost în/la: In Olimp (la hotel Amfiteatru), Neptun (hotel) și in Eforie Nord (tot la gazda).

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Laura Mirica); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

webmasterX [26.06.18 13:08:44] »

@Laura Mirica: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.