ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 29.08.2017
AUG-2017
2 AD. + 1 COPII -- v: 5

Ntinas Filoxenia Apartments3

Cazare conform asteptarilor

Am fost si noi la Ntinas saptamana trecuta. Am fost cazati cu demipensiune intr-o Stone Villa. Incepand de la oamenii de la receptie si terminand cu menajerele, toti s-au comportat extraordinar cu noi.

Camerele au fost exact ca in cele din pozele de pe site-ul lor, mancarea foarte diversificata si indestulatoare.

Curatanie excesiva as spune, dotarile camerei peste asteptari.

Plaja este foarte aproape si a fost ok pentru copii, atat nisipul cat si apa marii.

Singurul lucru deranjant au fost albinele/viespile, dar daca le lasai in pace nu iti aveau treaba.

Recomand tuturor familiilor cu copii cat si celor care doresc o vacanta linistita.

Trimis de coriolanbrediceanu in 29.08.17 11:56:34
Validat / Publicat: 29.08.17 12:31:24
  • A fost prima sa vizită/vacanță în GRECIA

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (coriolanbrediceanu); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

Georgicaru1 [15.01.18 00:23:57] »

Salut!

Este permis accesul cu animale? Eu nu sunt adeptul acestora.

Mulțumesc!

coriolanbrediceanu [15.01.18 06:49:33] »

@Georgicaru1: nu am vazut animale

coriolanbrediceanu, Georgicaru1