ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 25.07.2017
REGIM MASĂ DP
2 AD. + 2 COPII -- v: 4,8

Ntinas Filoxenia Apartments3

Excelent

Totul a fost perfect, exact cum ma asteptam si cum citisem din parerile turistilor care au mai fost acolo.

Mancarea f buna, curatenie zilnica, prosoape si lenjerie schimbate la doua zile, destul de aproape de plaja, apa din piscina nu este asa rece cum spuneau unii, liniste in timpul pranzului.

Am fost cazata in camera dubla executiva 17, situata la parter langa piscina. La inceput am crezut ca nu e ok atat de aproape de locul de joaca, ma gandeam ca o sa fie galagie si prea multa miscare prin zona, insa nu a fost asa.

Faptul ca puteam iesii direct din terasa catre plaja, restaurant sau piscina a contat f mult, nu mai trebuia sa ocolim pe la receptie, pt ca usa de la terasa se putea incuia si din exterior, astfel ca usa de la intrarea in camera o folosea doar doamna Vasilica, menajera, o romanca din Galati, care era tot timpul atenta sa nu ne lipseasca nimic de la baie (sapun, sampon, hartie)

Ce a mai fost f bine legat de camera noastra, dar si de celelalte situate la parter, era ca fiecare avea cate un robinet in terasa unde te puteai spala de nisip, astfel sa nu il mai cari peste tot prin in camera. Uscatoare de rufe cred ca sunt peste tot.

Daca vom mai ajunge prin Thasos, cu siguranta ne vom caza tot aici

P. S: Am fost o familie cu doua fetite (4 si 8 ani)

Trimis de cosmicosmina in 25.07.17 13:45:10
Validat / Publicat: 25.07.17 14:19:03
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în GRECIA. A mai fost în/la: Corfu, Hotel Dasia Chandris

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (cosmicosmina); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

webmasterX [25.07.17 13:52:39] »

@cosmicosmina: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 58&ridAnt=79666

Livia-12 [23.01.20 13:36:15] »

Buna am fost atenta la ce ai scris am citit pe forum am căutat peste tot dar tu ai STI să-mi rasp la întrebare am văzut politica hotelului interzis fumatul in spațiile publice și private spune-mi te rog ai văzut pe cineva fumând sau măcar pe balconul camerei cum defapt se și obișnuiește peste tot??? Nici măcar la terasa??

Spun k am rezervat deja și am văzut târziu mai este și nerambursabil as aprecia mult dacă mi-ai putea rasp

Mulțumesc Alexandra

cosmicosmina [24.01.20 22:23:32] »

@Livia-12: buna! Scuze de intarziere! Sincera sa fiu nu stiu ce sa iti spun, noi nu fumam si nu am fost atenti la chestia asta. Ai rezervat pe booking? Pt ca stiu ca noi am rezervat prin agentie pt ca pe booking era mai acump cu vreo 500 euro... Da un mail la hotel mai bine

cosmicosmina, Livia-12