ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 05.02.2017
PREȚ SEJUR 300 lei ?
REGIM MASĂ fara masa

Bulevard Hotel2

Ok pentru 2 stele!

Este un hotel modest, pentru cei nepretentiosi. Noi am stat 3 nopti aici si pot spune ca a fost ok pentru noi.

Ca si aspecte pozitive: un mare plus l-a constituit caldura din camera, sincer nu ne-am asteptat sa avem calorifele fierbinti non-stop. In rest, camerele mobilate modest, dotate cu frigider, televizor, prosoape si sapun lichid la baie. Personalul a fost amabil, incepand de la receptie si pana la femeile de servici. Parcarea a fost gratuita si in plus era si un paznic pe toata perioada zilei pana seara tarziu.

Ca si aspecte negative: izolatia foarte proasta, se auzeau discutiile turistilor cazati cu un etaj mai sus, cei drept vorbeau si foarte tare. Podelele scartie, se aude orice zgomot de pe hol. Mochetele de pe holuri uzate si vechi.

Per total a fost destul de bine, avand in vedere ca hotelul beneficiaza de o pozitie buna si este foarte aproape de centru, daca s-ar mai si investii un pic in mobilier, inlocuirea parchetului si un pic de reconditionare a bailor ar fii perfect, trebuie sa tinem totusi cont ca are doar 2 stele si pentru 2 stele este ok. Poate in viitor se va putea si acest lucru, ar constitui un mare plus pentru acest hotel.

Trimis de poll in 05.02.17 14:04:12
Validat / Publicat: 05.02.17 14:35:19
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în SINAIA.

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (poll); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

ECOURI la acest review

webmaster45 [05.02.17 14:28:49] »

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 10&ridAnt=76139

poll [11.02.17 16:40:42] »

@webmaster45: Este ok, multumesc

poll