ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 21.01.2016
JAN-2016
PREȚ SEJUR 260 ron ?

Phoenicia Grand Hotel4

Cazare in nordul capitalei

Am vazut celelalte impresii postate in urma cu cativa ani si mi se pare ca lucrurile sunt putin altfel.

Am ajuns in Bucuresti pe la ora 19.00. Parcarea hotelului era aproape plina, cel care pazea parcarea m-a indrumat catre locurile libere.

La receptia hotelului am fost intampinati de o receptionera care s-a comportat dragut cu noi. Ne-a recomanda prezentat cele 2 restaurante: Chinezesc si Libanez unde am si luat cina in cele din urma.

In holul hotelului este un bar care iti ofera atat bauturi alcoolice cat si non alcoolice cat si tigari din foi. zona de fumatori si nefumatori.

Camera se prezinta in felul urmator: mare, spatioasa, mobilatsa in stil vechi. O sa vedeti pozele.

3 tipuri de perne, la alegere, halat si papuci de casa. Patul maree, saltea foarte comfortabila.

baia mare, toate cele necesare, inclusiv pachet pentru barbierit si igiena dentara.

Micul dejun: unul din cele mai bogate. mai multe tipuri de fresh-uri: portocale, multivitamine, morcovi, grapefruit si shake-uri: banane, capsuni, etc. Mancare traditionala romaneasca, branza, caranti, toba, etc, mancare chinezeasca, omlete, pizza, toate felurile si poftele.

Pretul pentru 1 noapte de cazare cu mic dejun a fost 260 ron

Trimis de alexandruduma in 21.01.16 15:16:15
Validat / Publicat: 21.01.16 15:53:41

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (alexandruduma); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 65.00 EUR pe cameră

webmasterX [21.01.16 16:03:41] »

@alexandruduma: Te-am ruga să (re)verifici coordonatele GPS ale acestei destinaţii pe harta interactivă AFA. Ne poți spune dacă-i ok? (mărește zoom-ul cât e necesar, până la afișarea la nivel de stradă - dacă-i posibil)

Mulțumesc.

Dragos CONS. ONORIFIC AFA / ROMÂNIA [21.01.16 16:12:49] »

@webmasterX - pot să confirm io, că trec mereu prin fața lui? Fix acolo e!

alexandruduma [21.01.16 16:34:39] »

Confirm locatia hotelului. Cum spunea si Dragos: este fix acolo.

alexandruduma