ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 19.08.2014
AUG-2014

AUTORUL NU ar recomanda

Unde mâncăm în Sinaia?

Terasa restaurant Bucegi

Am luat pranzul - cina la ora 16 la aceasta terasa Bucegi in Sinaia.

O terasa unde misuna pe sub mese un caine maidanez, unde sunt genul de chelneri de pe timpul comunismului care nu stiu ce inseamna customer service, nu stiu ce inseamna amabilitate.

Am luat loc la o masa unde fata de masa era murdara de la clientii de dinainte (banuiesc). Bineinteles ca nu a fost schimbata fata de masa. A venit un chelner obosit si ne-a trantit in fata meniurile fara macar sa raspunda la salut, nu mai zic sa salute... in fine. Am comandat friptura la gratar, o portie de cartofi prajiti, 2 salate, o salata de vinete, 4 chifle, 4 beri. Totul a costat 100 lei ceea ce este fantastic de mult. Nu mi-a venit sa cred. Salatele asortate de vara aveau gust de peste... bineinteles ca nu le-am mancat. Salata de vinete era acrita.

Masa a fost un esec si am platit 100 lei pe mancare de proasta calitate si poate expirata.

Trimis de pingo_doce in 19.08.14 17:50:31
Validat / Publicat: 19.08.14 18:44:18
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în SINAIA.

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (pingo_doce); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

pagină generată în 0.120319843292 sec