ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 29.12.2022
DEC-2022
Cuplu
DEZASTRU

Foarte nemulțumit

O experienta extrem de neplacuta

Am alimentat la Rompetrolul de langa si ne-am decis sa luam masa la ei.

Regretam ca am facut o astfel de alegere!

GASTRONOMIE (BUC & MASĂ)

Nu stiu cum e cazarea dar restaurantul lasa de dorit.

Am primit o ciorba de burta, foarte sarata ce avea gust de peste.

Cand am cerut plata, ghici ce, aveau probleme cu casa de marcat...

Exceptand tipsul, pe care l-am platit, ce sa vezi, nu aveau sa-mi dea restul, poate mai vreau sa iau o cola sau altceva...

Sigur nu ma voi caza vreodata aici si nici nu voi recomanda cuiva.

Trimis de ux128011 in 29.12.22 20:39:08
Validat / Publicat: 29.12.22 21:44:14

VIZUALIZĂRI: 893 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (ux128011); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
[1 PMA]
NOTĂ: Acest articol nu beneficiază de punctajul standard acordat automat.

webmasterX [29.12.22 21:44:01] »

@ux128011: bun-venit pe AmFostAcolo.ro.

Mutat, la reorganizare, în rubrica "Unde mâncăm în Sinaia?, SINAIA" (deja existentă pe sait)

[Rubrica inițială: Pensiunea Argeșu]

Recomandările referitoare exclusiv la restaurantul unei unităţi de cazare NU se încarcă la rubrica de cazare respectivă, ci la rubrici de tipul "Unde mâncăm în zona X (sau similare)"

„Numele utilizator” alocat automat de către program (la primul review încărcat) - ux128011 - este, pare-se, confuzant, derutant pentru unii utilizatori. Când ai timp, îl poți schimba într-o formă mai „umană” (de ex „popescu2020”) - folosind butonul schimbă username de aici

• Alte impresii din această RUBRICĂUnde mâncăm în Sinaia?: