Impresii și recomandări [pag. 8943 / 10898]
Afișate impresii [89421 - 89430] din total 108974 impresii
Danny's & Kali Pigi Hotel 3 / ALYKANAS
- IUNIE, 2011
- de: cristi07 [16.07.11]
Sejur superb Zakynthos la Danny's
Un sejur care ne va ramane pentru mult timp viu in minte... Nu am stat foarte mult timp in hotel, am profitat de superbele peisaje si plaje ale insulei... Nu am comentarii negative referitoare la hotel, la pretul platit iti ofera ceea ce trebuie. Patronii hotelului sunt ospitalieri; mi-a placut foarte mult seara greceasca organizata de ei in penultima zi de sejur. Camera era curata, zilnic se schimbau sacii de gunoi, probabil ca si pe jos curatau zilnic, dar nu sunt 100% sigur de asta... [...] — vezi review [+46 poze]
Vacanța în Milano / MILANO
- IUNIE, 2011
- de: liviadavidescu [16.07.11]
Milano, orasul satisfactiei turistice absolute
Introducere (a se citi facultativ...) Daca e sa recomand, iubitorilor calatoriilor, un oras, acesta ar fi, fara indoiala Milano... e orasul ce satisface, negresit, toate gusturile. Milano, are, fara indoiala, de toate... Are in primul rand o multitudine de atractii turistice extrem de diverse, o bucatarie unica si localnici politicosi si amabili cu strainii... nu o data mi s-a intamplat sa fim condusi de un italian, o portiune de drum, pana in locul pe care doream sa il vizitam. Cand spun [...] — vezi review [+21 poze]
Vila Casa Blanca 3 / COSTINEȘTI
- IUNIE, 2011
- de: dexter2011 [16.07.11]
Prima impresie - Ok, chiar mai bine decat ne-am asteptat
Tocmai ne-am cazat la camera 22 Lucrurile par ok. E curat Si e foarte aproape de plaja Baie in camera, apa calda Prosoape Net wifi gratis Parcare Camera 22 e chiar f mare. Cred ca are 25 mp. Jaluzele exterioare si aer conditionat. Acces la bucatarie si gratar pentru a gati pentru piticul nostru Curte mare si mult [...] — vezi review [+3 poze]
Victoria Palace Hotel 4 / SUNNY BEACH [Slanchev Briag]
- IUNIE, 2011
- de: Bartman19 [16.07.11]
NU, NU si iar NU...
Inainte de toate (si nu ca sa ma laud) vreau sa spun ca am mai fost in Bulgaria la 3 si 4 stele... ca am fost prin alte tari din Europa si am stat la hoteluri de diferite stele... ca am fost in SUA si am vazut ce inseamna hotel, deci repet, nu ca sa ma laud ci doar va spun ca am termene de comparatie! Asa... am avut bilete la Victoria Palace in perioada 23.06 - 03.07.2011. Citisem despre minunatul hotel cam tot ce este review si am zis hai sa incercam ca doar nu o fi dracul asa de negru! [...] — vezi review [+22 poze]
Allegro Hotel 3 / RABAC
- IUNIE, 2011
- de: symo8na [16.07.11]
Frumos dar cu mici lipsuri
Am plecat catre Croatia luni dimineata la 4,30 sa ajungem cam pe la pranz, avind numai vreo 850 km. Am iesit la Moravita fiind mai aproape si am luat-o spre Beograd, unde noroc cu un domn cumsecade care ne-a ajutat sa intram pe autostrada catre Zagreb, noi cu tot cu gps tot ne-am incurcat, dupa ce intri pe autostrada o ti tot asa pina la RJIEKA, de aici mai un pic si ajungi. Daca vrei mergi printr-un tunel destul de lung contra cost dar merita mai ales daca esti cu copil. In concluzie toate [...] — vezi review [+18 poze]
Prin Munții Tarcăului / M-ții TARCĂU / HĂŞMAŞ
- IUNIE, 2011
- de: Qvadratvus [15.07.11]
Prin Muntii Tarcaului la Negulesti Nechit Piatra Soimului partea II
Continuui de aici despre o zonă inedită despre care pînă de curînd nu am ştiut mai nimic. Rămăsesem dator cu finalul astfel că iată îmi fac datoria. Pentru Neguleşti La Lacul Veselaru se ajunge pe un drum forestier scurt, cam dificil de parcurs în perioadele de ploi cînd plăcerea de a vizita situl se combină cu o cură sănătoasă de noroi. Ceea ce frapează la lac este sălbăticia, efectiv trebuie să te lupţi cu pădurea pentru a-i da înconjor. Aspectul locurilor [...] — vezi review [+8 poze]
Tintyava Park Hotel 3 / NISIPURILE DE AUR [Zlatni Piasatsi]
- IUNIE, 2011
- de: ionut30 [15.07.11]
Un hotel ok
Buna seara! Ne-am hotarat sa mergem la nisipuri pt 2 nopti, pt putina recreere. Ne-am gandit sa alegem un hotel mai ieftin tinand cont ca nu era vorba de concediu pt care aveam o alta rezervare facuta pe 20 iulie in sunny beach. Si am ales hotelul Tintyava. dupa ce am facut rezervarea am intrat pe acest site cu gandul sa ne facem o idee despre respectivul hotel. pot sa spun ca in momentul in care am citit parerile celor de mai sus... am intrat in panica. I-am spus sotiei sa se pregateasca de [...] — vezi review [+13 poze]
DRR Marina Royal Palace Hotel 5 / DUNI / DJUNI
- IUNIE, 2011
- de: monstrul [15.07.11]
Vacanta reusita cu familia
Salut. Am fost si eu la Duni royal palace in perioada 26 iunie-3 iulie impreuna cu sotia si copilul de 1 an. Am ales acest hotel dupa ce am citit aproape tot ce s-a scris despre el si am hotarat ca pt o vacanta cu un copil de 1 an este perfect... si nu m-am inselat. Am plecat pe drumul razgrad-schumen-aytos. burgas-duni. Drumul numit de altii "forestier" dintre schumen si aytos este adevarat ca este un pic mai rau, dar tinand cont ca pe durata a 2 ore am intalnit 5 masini cred si 3-4 [...] — vezi review [+28 poze]
Pensiunea Carmen 3 / BORŞA
- IUNIE, 2011
- de: Dorutim [15.07.11]
O oaza de liniste
Revin cu postarea promisă, sperând ca de această dată totul să funcţioneze bine. Poate că nu va fi la fel de reuşită ca prima dată, dar sper să o primiţi totuşi. Am să încerc să zugrăvesc mai pe larg locurile vizitate într-un mic concediu de o săptămână, petrecut cu familia în Maramureş, la sfârşitul lunii iunie. Cu toate că vremea a fost potrivnică, fiind ploioasă şi rece în majoritatea zilelor, frumuseţea locurilor şi ineditul unor obiective vizitate, precum [...] — vezi review [+12 poze]
Cu mașina în Spania / diverse #
- IUNIE, 2011
- de: ramo_info [15.07.11]











