Impresii și recomandări [8353 / 10898]

Afișate impresii [83521 - 83530]
Lenas Donau Hotel 3 / VIENA

Intr-adevar... satisfacator!

... Intr-adevar... pentru un hotel de tranzit, e ok... dar asa e... e nevoie de "spaga "daca vrei camera mai buna, m-a ajutat informatia asta... si faza cu luatul banilor inainte nu e doar pt romani... am vazut in fata noastra cum cereau banii inainte unor turiste nemtoaice, doamne in varsta... deci care pareau respectabile, probabil asa e politica hotelului... iar conditiile sunt in regula avand in vedere ca doar dormeam acolo pt ca ziua eram plecati... iar micul dejun... cinstit, ca un [...] — vezi review
Giotto Hotel 3 / ROMA

Roma

este cel mai groaznic hotel, extrem de mic nu ai loc de nimic, este un hotel de 2 stele nu de 3, curatenie insuficienta, nu va recomand, si nu e deloc aproape de vatican si de [...] — vezi review [+1 poze]
Villa Ermitage 4 / BUȘTENI
  • FEBRUARIE, 2012
  • de: Kym* [21.02.12]

Camere foarte mici

Nu sunt prea multe de spus despre aceasta locatie si unele s-au mai spus, dar iata care este si parerea mea: - Drumul de acces catre villa Ermitage este acceptabil, fara probleme nici chiar pe timp de iarna. - Vila este situata vis-a-vis de Manastirea Caraiman si este construita pe 2 nivele, P+1. - Camerele de la parter sunt exagerat de mici, chiar daca sunt aranjate cu bun gust, impresia pe care ti-o dau este cea de "pasare in colivie". - Curatenia este punctul forte, exemplara, fara [...] — vezi review
Pensiunea Miraj 3 / AZUGA
  • FEBRUARIE, 2012
  • de: Chloe [21.02.12]

O pensiune foarte placuta

Nu o sa mai reiau cele spuse de Valentina 69 in review-ul ei de acum 2 ani (vezi impresii); si nici poze nu o sa mai incarc, pentru ca am stat o noapte in camera venetiana si o noapte in camera 4, cea verde de la mansarda, adica fix in cele pozate si de Valentina :) Doresc doar sa va impartasesc citeva impresii "la zi" Este o pensiune placuta, calda, unde te simti ca acasa; platisem avansul prin Banca pentru un weekend din luna ianuarie, insa pret de 2 weekenduri nu am putut ajunge acolo, [...] — vezi review
Pensiunea Iara [Galbena] 3 / ARIEȘENI [AB]
  • FEBRUARIE, 2012
  • de: cipi20 [21.02.12]

Un loc deosebit, cu gazde deosebite!

Am ajuns la pensiune fara probleme, plecand din Sibiu pe la ora 10 si am juns dupa aprox. 4 ore. Drumul este ca in Romania, deci cat de cat acceptabil( se putea si mai rau). Am plecat la acesta locatie pe baza recomandarii unor prieteni de-ai nostri care au fost si ei foarte incantati de acesta pensiune, si pot spune ca nu regretam deloc alegerea facuta, din contra suntem bucurosi ca am facut-o. Ne-a intampinat d-na Ani, o femeie deosebita care ne-a facut sederea super placuta. Era ajutata [...] — vezi review
Vacanța în Păltiniș / PĂLTINIȘ [SB]
  • FEBRUARIE, 2012
  • de: pitiku [20.02.12]

Ski Arena PLATOS, PALTINIS

Pentru ca observ ca inca nu s-a discutat de relativ noua zona de ski de la Paltinis am decis sa fac un topic pentru acest subiect. Deci am pornit din Rm. Valcea pe la 7.20 in dimineata zilei de Duminica 19 Februarie cu destinatie finala o zi de ski la Arena Platos din Paltinis. Drumul este cel spre Paltinis inainte de statiune cu 3-4 km. Parcarea cu plata 2 Ron/zi si suficienta pentru cca. 1000 masini. Zona de ski are 4 ski lifturi si un baby ski iar partiile sunt pentru toate gusturile in [...] — vezi review
Cristalin Hotel 3 / VÂRTOP [AB / BH]
  • FEBRUARIE, 2012
  • de: pacu [19.02.12]

'Amaturism'

Hotelul este intradevar o investitie importanta in zona, poate singurul de acest nivel din zona, camerele sunt spatioase, mobilate frumos, LCD, wireless, baia e complet utilata, la subsol au jacuzzi, micul dejun inclus e bufet suedez, poate mai frumos decat multe alte hoteluri din care am fost in orasele mari ale Europei. Un singur lucru lipseste cu desavarsite: atitudinea turistica a [...] — vezi review
Casa Bucovineană 2 / VATRA DORNEI

Excursie

pensiunea este clasificata 2 stele. mare atentie: pe net apare ca si 3 stele. administratorul este destul de obraznic cu clientii si nu prea se tine de cuvantul dat. in rest mancare buna, dar ingeneral puteti gasi locuri mai [...] — vezi review
Casa de vacanță Cristiana [Rânca] 3 / RÂNCA
  • FEBRUARIE, 2012
  • de: zeadiz [19.02.12]

Dezamagire

Am sa incerc cat mai pe scurt sa redau atmosfera din aceasta vila. 1. Gazdele nu stiu cum sunt ca oameni ca nu prea am interactionat, numai ca daca vreti intimitate nu exista. Noi am inchiriat toata vila, asa a fost discutia... si ne-am trezit ca pe langa noi, la vila respectiva, mai ramaneau pe capul nostru gazdele (bunica + mama + tata + fiica + prietenul fiicei + alti 2 muncitori care lucrau la vila CARE NU ESTE INCA TERMINATA; deci in total inca 7 adulti pe langa noi). Cand intrai in casa [...] — vezi review
Casa Victor Hotel 3 / BUCUREȘTI

Nu mai vreau NICIODATA aici

realitatea nu reflecta deloc pozele de pe siteul lor oficial. Am gasit mizerie, baia necuratata deloc, chuiveta unsuroasa, dusul excrecabil. Mobila veche care scartaie din toate incheieturile. restaurantul este de maxim 1 stea, e mai degraba o carciuma. mancarea de la micul dejun ffff saracacioasa, cafeaua oribila. Ospitalitate zero. [...] — vezi review
    SOCIALs
Alătură-te comunității noastre

AGENȚIA DE TURISM AmFostAcolo.Travel:
SC Alacarte SRL | R.C.: J35/417/24.02.09 | RO 25182218 | Licența de turism 218 / 28.11.2018

 
[C] Copyright 2008-2026 AmFostAcolo.ro // Reproducerea integrală sau parţială a conţinutului este interzisă
AmFostAcolo® este marcă înregistrată
  • LOGAT? = NU (IntC=1)
  • pagină generată în 2.3846991062164 sec
    ecranul dvs: 1 x 1