Vacan╚Ťa ├«n RENNES / FRAN╚ÜA - impresii, p─âreri, recomand─âri

Afișate impresii [1 - 2]
Descoperă Rennes și împrejurimile

La Gacilly. Acas─â la Yves Rocher

S─â te plimbi prin Bretania e o pl─âcere. Satele sunt micu╚Ťe, cochete, extrem de curate ╚Öi pline de flori ╚Öi verdea╚Ť─â. Casele sunt de piatr─â alb─â sau gri, ├«ngrijite de gospodari harnici. Pe c├ómpurile cu iarb─â gras─â pasc lene╚Öe cirezi de vite. Dar cel mai plin de culoare este La Gacilly, s─âtucul pe care t─âtuca Yves Rocher l-a creat ├«n 1959 ├«n jurul institutului de cosmetice naturale. Nu e de mirare c─â acesta a fost ╚Öi primarul satului din 1962 p├ón─â ├«n 2008, locul lui fiind [...] ÔÇö vezi review [+13 poze]
Manoir la Chaussee [Port de Roche, Langon] [?]

Manoir la Chauss├ęe, Port de Roche

Cum suntem mul╚Ťi prieteni doritori de vacan╚Ťe frumoase ╚Öi active, ne str├óngem vreo ╚Öapte familii ╚Öi ├«nchiriem pe o s─âpt─âm├ón─â un mic "chalet" ├«n Bretania. Unii au preferat s─â vin─â cu ma╚Öina, al╚Ťii, ├«mpreun─â cu noi, am ales Wizz air p├ón─â la Beauvais ╚Öi apoi s─â ├«nchiriem o ma╚Öin─â. Toate bune ╚Öi frumoase p├ón─â la depozitul bancar cerut de firma de ├«nchirieri drept garan╚Ťie. Era 4500 de euro! Ne trebuiau dou─â ma╚Öini ╚Öi doar unul dintre noi avea un card visa care [...] ÔÇö vezi review [+18 poze]
  • Ai fost ╚Öi tu acolo? SCRIE IMPRESII
    • SOCIALs
    Al─âtur─â-te comunit─â╚Ťii noastre

[C] Copyright 2008-2023 AmFostAcolo.ro // Reproducerea integrală sau parţială a conţinutului este interzisă