Vacan╚Ťa ├«n [ALTE ZONE] / FRAN╚ÜA - impresii, p─âreri, recomand─âri

Afișate impresii [1 - 2]
ibis Quiberon Spa And Wellness Hotel [Quiberon] 3

Ibis Spa & Wellness Quiberon, un hotel simpatic

Copiii ├«si aveau fiecare exigentele lui legate de hotel: sa aiba un mic dejun copios, sa mearga wifi, sa dispuna de o piscina. Sotul nu-si dorea dec├ót un pat confortabil. Am ales un hotel accesibil cu trenul, al carui nume suna ademenitor: Ibis Spa & Wellness. Simbolul lantului hotelier este o perna (ce e drept de culoare cam nepotrivita, rosie, dar totusi un simbol bine gasit). Pernele erau pufoase, de un alb imaculat, ca si prosoapele. Acest Ibis este o cladire cu un singur etaj, iar [...] ÔÇö vezi review [+12 poze]
Citotel Les Sternes [Perros-Guirec] 2
  • AUGUST, 2021
  • de: Mika [20.02.22]
  • RECOMAND─é

Citotel Les Sternes - un hotel cu mult roz

Asa cum am men╚Ťionat in reviewul despre Coasta de Granit Roz (vezi impresii), ideea de a petrece inc─â o noapte in Bretania pentru a vedea st├óncile roz ne-a venit cu doar pu╚Ťin timp inainte de plecarea in vacan╚Ť─â. Cand ne-am decis s─â vedem ╚Öi Coasta de Granit Roz a trebuit sa c─âut─âm un loc de cazare pentru o noapte. Zona era prea departe ca sa facem drumul dus intors din Saint-Georges-de-Grehaigne (vezi impresii), ar fi insemnat sa stam prea mult in ma╚Öin─â. Dup─â o scurt─â [...] ÔÇö vezi review [+22 poze]
  • Ai fost ╚Öi tu acolo? SCRIE IMPRESII
    • SOCIALs
    Al─âtur─â-te comunit─â╚Ťii noastre

[C] Copyright 2008-2023 AmFostAcolo.ro // Reproducerea integrală sau parţială a conţinutului este interzisă
    pagină generată în 0.0385568141937 sec