Vacan╚Ťa ├«n BLOIS / FRAN╚ÜA - impresii, p─âreri, recomand─âri

• IULIE, 2020
  • de: DanSta [05.08.20]
  • RECOMAND─é

Hotel Le Pavillon din Blois

╚Őn dorin┼úa de a vizita (c╚âteva din) castelele de pe Valea Loarei din zon─â, am hot─âr╚ât s─â ne caz─âm 3 nop┼úi ╚őn Blois... Am f─âcut rezervarea (doar cazare) ╚őnc─â din februarie direct pe siteul hotelului: hotelrestaurant-lepavillo ... le-pavillon.php. De┼či c╚ând faci rezervare trebuie s─â completezi datele cardului, nu iti trag banii ┼či nici nu ┼úi-i blocheaz─â, plata se face la sosire. Noi am rezervat o camer─â tripl─â si am primit una la etajul 2 cu o vedere minunat─â asupra [...] ÔÇö vezi review [+26 poze]
Holiday Inn Blois Centre 4

Un hotel placut intre castele

Dupa ce am vizitat cateva castele pe Valea Loire am avut nevoie de un loc unde sa stam si sa ne odihnim. Am ales acest hotel fiind localizat in centru, la 10 min de castelul din Blois si de zona de restaurante. Pentru cei care merg ca masina hotelul are parcare privata gratuita. Curatenia este OK, iar la receptie au un personal care este f cooperant. La capitolul bar-restaurant au ceva probleme cu timpul de asteptare. Sunt doua persoane si au si terasa din spatele hotelului. Aici am servit [...] ÔÇö vezi review [+9 poze]
  • Ai fost ╚Öi tu acolo? SCRIE IMPRESII
    • SOCIALs