Vacan╚Ťa ├«n AARHUS / ╚Ü─éRILE SCANDINAVE - impresii, p─âreri, recomand─âri

• OCTOMBRIE, 2019
  • de: carina_10 [20.11.19]
  • RECOMAND─é

Aarhus ÔÇö orasul minunilor

Am ├«nceput s─â scriu aceast─â poveste despre superbul ora╚Ö Arhus din dou─â motive, chiar trei: ÔÇó pentru c─â am v─âzut ceva descrieri de caz─âri care ne-au folosit ca informa╚Ťii ├«n periplul nostru pentru a vedea viitoarea facultate a fiicei mele, ├«ns─â aproape nici un articol despre orasul Aarhus; ÔÇó pentru c─â am fost extrem de surprin╚Öi (├«n sens pozitiv) de c├ót de frumos e ora╚Öul ╚Öi c├ót de multe atrac╚Ťii ofer─â; ÔÇó al treilea motiv ar fi c─â ne-am dus pu╚Ťin prea [...] ÔÇö vezi review [+21 poze]
Comwell Hotel 4

Hotel Comwell, Aarhus - un loc unde merit─â s─â te opre┼čti

├Äntr-una din cele trei zile petrecute ├«n Danemarca (vezi impresii) am stat la Aarhus, la Hotelul Comwell. Acesta este situat pe strada V├Žrkmestergade 2, la cinci minute de centrul ora┼čului ┼či, ├«n acela┼či timp, foarte aproape de gar─â. Hotelul face parte din lan┼úul hotelier cu acela┼či nume ┼či este o construc┼úie modern─â ┼či elegant─â, cu vreo 20 de etaje. Noi am f─âcut rezervarea cu c├óteva luni ├«nainte pentru a beneficia de un pre┼ú mai bun. Condi┼úiile de cazare sunt foarte bune, [...] ÔÇö vezi review
Al─âtur─â-te comunit─â╚Ťii noastre

AmFostAcolo recomand─â g─âzduirea la ROHOST.COM