ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 13.10.2019
2 AD. + 2 COPII -- v: 4 9

AUTORUL NU ar recomanda

Unde mâncăm în Bucegi?

Cabana padina

Am fost acolo în acest weekend, fără cazare la ei, doar am luat prânzul. Eu, soția și cele 2 fete mici. Cea mare 9 ani.

Am așteptat 20 minute minimum ca cineva sa ne ia comanda. Nu a fost cu supărare mare, era prânz, erau mulți clienți...

Fetele au luat ciorba de vacuta, au spus ca le-a plăcut. Eu am luat de fasole cu ciolan. Pe lângă faptul ca-i rugasem sa o mai încălzească spre fierbinte, când a venit spre calie, ciolanul lipsea cu desavarsire (niște kaiser cu multa slănină), basca apa chioara cu maximum 10 boabe de fasole în ea.

Felul doi ni l-a încurcat (doar unul din cele trei comandate a fost adus corect). Eu cerusem tot fasole cu afumături de data asta, mi-au adus același kaiser cu multa grăsime.

La papanași am clacat și am cerut nota. Uitase de ei.

Sper sa fie doar ghinionul meu. Dar clar mi s-a părut un pic piperata nota de plata.

O pomana porcului de 200g [a fost] 30 lei. Asta ca exemplu

Trimis de Alexiamedeea in 13.10.19 18:51:21
Validat / Publicat: 13.10.19 19:54:18
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în MASIVUL BUCEGI.

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Alexiamedeea); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

webmasterX [13.10.19 19:53:19] »

@Alexiamedeea: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Mutat, la reorganizare, în rubrica "Unde mâncăm în Bucegi ?, MASIVUL BUCEGI" (deja existentă pe sait)

[Rubrica inițială: Cabana Padina (cota 1525)]

Recomandările referitoare exclusiv la restaurantul unei unităţi de cazare NU se încarcă la rubrica de cazare respectivă, ci la rubrici de tipul "Unde mâncăm în zona X (sau similare)"

Notelel acordate la ”CAZARE” au fost retrase

pagină generată în 0.065062046051 sec