ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 12.10.2019
PREȚ SEJUR 2200 euro ?
REGIM MASĂ UAI

Kamelya Fulya Hotel [Evrenseki]5

Super concediu

A cincea oara in Antalya. In 2016 am fost la Kamelya K club, anul acesta am ales Fulya. Din 2016 am vrut sa revenim in acest resort si ne-am indeplinit dorinta.

A fost super! , zece nopti, cu zbor din Cluj in 19.08.2019. Am fost cazati la etajul 7, vedere la mare (asa ne-am dorit, asa am solicitat la receptie... plus un "TIP", dupa ce am vazut camera. La receptie se vorbeste f. bine engleza.

Nu are rost sa mai scriu de cazare, masa, curatenie, servicii, totul a fost la superlativ.

Noutati fata de 2016.

Internet cu viteza foarte buna, atat in camera/hotel, cat si pe plaja. Au fost montate routere din 15 in 15m pe plaja. Cea mai frumoasa, spatioasa si dotata plaja din Side.

O alta noutate faina, au fost setate toate televizoarele cu sonorul la max 30% fara a se potea modifica de turisti. Foarte faina linistea! Si pe holuri vorbeam in soapta intre noi! :))

Am prins o serbare campeneasca! pe un teren de fotbal, cu muzica live, baruri mobile, aperitive, super.

Desi erau cazati si f. multi rusi, anul acesta, am costatat ca, si nu mi-a venit sa cred cat de civilizati au fost.

Pozele postate o sa arate multe lucruri faine!

Recomand tuturor acest resort si in functie de buget, o alegere buna intre Kamelya Club, Fulya sau Selin.

Vacante faine!

Trimis de v_florin in 12.10.19 14:15:30
Validat / Publicat: 12.10.19 18:26:44
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în TURCIA.

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (v_florin); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.
P20 [fără descriere]

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com

lidana [12.10.19 18:41:55] »

@v_florin: Bună seara. Ma interesează acest hotel pentru vara viitoare. Aș vrea să știu despre regimul băuturilor: au și mărci internaționale sau doar cele autohtone?

v_florin [12.10.19 19:41:50] »

@lidana: Da, toată perioada am băut Chivas Regal și J&B, dar doar la Lobby bar. Pentru fete, cocktail-uri fără număr și feluri. Nu o sa va para rău.

v_florin [12.10.19 23:21:52] »

@v_florin: Pentru cine dorește, va învăț, ce înseamnă: Bacșișul in frigider!... eu l-am inventat acum câțiva ani ptr. hotelurile din Antalya... am și poze doveditoare!... cred că trebuie să-l înregistrez la OSIM... 😂... este o poza postată cu frigi... deschis!... cine vrea mai multa bere... decât două în fiecare zi!

lidana, v_florin