ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 27.07.2022
JUL-2022
Cuplu
BUN

încărcat de pe telefon!

Un concediu superb la cea mai buna plaja din Antalya

Eu am plecat din Uk prin agenție cu pachet de la ei!

Totul ireproșabil! Am ajuns la ora 11; 00 și am mai așteptat o ora pt check in!

Chiar dacă check in ul se face la ora 14:00 am avut noroc de a primi camera mai repede (fără bacșis)

despre SERVICII

Personal amabil și zâmbitor! Ft prompți și receptivi la nevoile turiștilor!

Nu am avut niciodată probleme in a nu găsi o masa libera la mesele principale! Imediat eliberau mesele făcând curat ???? in restaurantul principal eram serviți la masa de către ospătari, niciodată nu am aștept mult pt băuturi!

Cum as putea spune ceva de rău după cata munca se ascunde in spatele lor pt a putea mulțumi turiștii? Grădinarii care la +40 de grade munceau ca totul sa arate impecabil!

Intr adevăr întreg teritoriul impecabil de curat! Toaletele ft curate (piscine, plaje) pt asta un mare plus! Întreg personalul ft bun! Nu le pot găsi minusuri!

despre CAMERE & COND. CAZARE

Camera mare cu balcon, curățenie s-a făcut zilnic, mini barul aprovizionat zilnic cu Cola, nectar, Efes, fanta, ice Tea, apa plata și minerală!

GASTRONOMIE (BUC & MASĂ)

Mâncare diversificata, pe gustul fiecăruia! De la peste, curcan, pui, vita, oaie etc! Pizza extrem de gustoasa și pastele la fel! Multe prăjituri bune! Și cel mai pretentios găsește ce sa mănânce

PLAJA & MAREA / LOCAȚIE și ÎMPREJURIMI

plaja cu nisip fin și intrare lina, apa calda și curata! Este și un Snack bar pe plaja! Băuturile ft reci! Plaja ft îngrijită și curata, umbrele și șezlonguri cu saltele ft comode! Nota 10+

despre DISTRACȚIE & RELAXARE

Ft multe spectacole pt adulti și copii!

Piscine multe și curate! Aqua parc pt adulti și copii!

La toate barurile de la piscine băutura ft rece! Indiferent la care piscina stai ai un bar lângă tine!

Gozleme la piscina lângă HOT lounge și un alt gozleme la faleza de la plaja! Inghetata de la Algida între orele 11:18 la piscina și la terasa de la plaja!

Un bar superb cu mese afara găsiți pe faleza de la plaja între orele 16:24, cu bere la sticla sau dozator, si sucuri la fel!

Trimis de alina1988 in 27.07.22 16:00:16
Validat / Publicat: 27.07.22 17:22:17
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în TURCIA.

VIZUALIZĂRI: 2964 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (alina1988); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 20450 PMA (din 21 voturi)

webmasterX [27.07.22 17:09:13] »

@ux126252: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Nu e nicio greșeală de completare, ați stat într-adevăr 21 de nopți?

„Numele utilizator” alocat automat de către program (la primul review încărcat) - ux126252 - este, pare-se, confuzant, derutant pentru unii utilizatori. Când ai timp, îl poți schimba într-o formă mai „umană” (de ex „popescu2020”) - folosind butonul schimbă username de aici

webmasterX [27.07.22 17:16:33] »

@alina1988: Mulțumiri pentru schimbarea username.

alina1988scris / TELEFON [27.07.22 17:17:38] »

@webmasterX: da! Am stat 3 sapt

nicole33 CONS. ONORIFIC AFA / TURCIA [27.07.22 22:04:31] »

@alina1988:

Felicitări pentru vacanţă şi pentru acest prim articol!

Într-adevăr, hotelurile Kamelya sunt poziţionate pe o plajă tare frumoasă şi intrarea în mare este deosebit de lină.

da! Am stat 3 sapt

Pe mine nu durata sejurului mă surprinde, adesea având vacanţe turceşti similare ca durată, ci faptul că nu te-ai plictisit să stai timp de trei săptămâni în acelaşi resort. Eu nu cred că aş rezista

alina1988scris / TELEFON [27.07.22 23:25:39] »

@nicole33: nu m-am plictisit deoarece am fost in multe tripuri+ 2 zile in Antalya! Eu as mai fi stat ))

M'Liviuscris / TELEFON [28.07.22 07:59:52] »

Da intradevar o vacanță lungă cum spun unii...

Nici eu unul nu cred ca m-as plictisii chiar daca ar fi vorba sa stau doar intr un resort.

Aici la voi a fost putin diferit, faptul ca puteati sa serviti mese si bauturi si la celelate snack uri si terase.

Plus intinderea mare de care dispune!

Felicitări si la anul sa vedem in căsuța tehnica 30 zile ????????????!

alina1988scris / TELEFON [28.07.22 18:17:04] »

@m liviu: mulțumesc frumos???? ????

alina1988, M'Liviu, Yoda
    Alte impresii din această RUBRICĂKamelya Fulya Hotel [Evrenseki]: