ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 19.08.2019
LUNA
AUG-2019
PREȚ 1000 ?

AUTORUL NU ar recomanda

Unde mâncăm în Eforie Nord?

Restaurant Carmen Eforie Nord

Am avut surpriza sa primesc un preparat care era vechi si care mai presus de asta mirosea a stricat. Am solicitat personalul si mi a spus ca va veni bucătarul pentru a purta o discutie cu acesta. Bucătarul a spus ca preparatul pe care il primisem nu are nimic si este comestibil. Eu bineînțeles, nu am mancat.

Cand am cerut nota de plata, am sesizat ca îmi era pus preparatul pentru a l plăti, in condițiile in care nu m am atins de acesta.

A venit doamna Mihaela M. (managera) si i am spus ce s a întâmplat, iar aceasta cu nonșalantă a spus “ sa va fie rușine”.

Nu mi se pare normal ca personalul sa aibă o asemenea atitudine cu clienții, având in vedere ca era greseala lor.

Pentru toți cei care își mai propun sa meargă sa manance acolo, v as ruga sa va luați o marja de 30 de min pentru a aștepta sa primiți mâncarea si sa aveți răbdare pentru ca angajații sunt plictisiți si foarte arțăgosi.

Am rămas complet dezamagita de serviciile acestui restaurant! Nu l voi recomanda!

Trimis de Teodora00 in 19.08.19 20:53:44
Validat / Publicat: 19.08.19 21:27:20

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Teodora00); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

webmasterX [19.08.19 21:03:16] »

@Teodora00: bun-venit pe AmFostAcolo.ro.

Te aşteptăm şi cu alte recomandări din vacanţele ori excursiile tale trecute sau viitoare.

Pe AmFostAcolo nu acceptăm postarea în clar a informaţiilor cu caracter personal (nume, numere de telefon, adrese de mail, etc). Aceste info se pot trimite/primi însă prin mesaje private, destinatarul primind aceste mesaje în aceeaşi căsuţă de mail în care primeşte şi înştinţările despre ecouri.

Pentru a transmite un mesaj personal: click pe linkul "mesaj pers" afişat la fiecare ecou, lângă username (ori click pe username, apoi - în fereastra nou-deschisă - pe linkul "trimite mesaj pers").

Notă: Este necesar ca destinatarul să aibă bifată opţiunea ACCEPT PRIMIRE MESAJE DE LA CEILALŢI UTILIZATORI. Opțiunea se poate seta/deseta din secțiunea CONTUL MEU.