ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 09.08.2018
STATUS: UCENIC
LUNA
AUG-2018

AUTORUL NU ar recomanda

Unde mâncăm în zona Bran?

Nu recomand!

Recenziile proaste pentru această locație sunt pe deplin justificate.

Aș dori însă mă opresc la partea de restaurant. Nu au personal calificat. Paharele pe mese... unul singur pentru aperitiv, vin, apă... Cafeaua se servește la o parte din meseni... pentru că nu mai avem cești! Chelnerul scapă tacâmul pe jos, se duce până mai încolo... și se întoarce cu el și-l pune direct în farfurie... !

De ce am fost totuși într-un local fără bune recomandări?

Pentru că fiind vorba de invitație, nu am putut evita această locație...

Trimis de Cani in 09.08.18 11:37:42
Validat / Publicat: 09.08.18 13:26:08

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Cani); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

webmasterX [09.08.18 12:30:44] »

Bun venit pe AmFostAcolo

Din câte înțekleg de mai sus, nu ați fost cazați acolo - ci doar ați mâncat la această unitate.

Este corect?

Suspendat (temporar) până la clarificare

Cani [09.08.18 12:54:05] »

@webmasterX: da

webmasterX [09.08.18 13:25:53] »

@Cani: Mulțumesc

Mutat, la reorganizare, în rubrica "Unde mâncăm în zona Bran?, BRAN" (deja existentă pe sait)

[Rubrica inițială: Flo' Mary Hotel]

Recomandările referitoare exclusiv la restaurantul unei unităţi de cazare NU se încarcă la rubrica de cazare respectivă, ci la rubrici de tipul "Unde mâncăm în zona X (sau similare)"

Notele acordate la CAZARE / CAMERE au fost retrase

Cani