ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 07.08.2018
DIN: Timişoara
ÎNSCRIS: 07.08.18
LUNA
AUG-2018
PREȚ 2700 lei sau 600 euro ?
1 AD. + 3 COPII -- v: 5, 11, 14

Unde mâncăm în Eforie Sud?

Terasa Cocktail - cea mai faina din Eforie Sud!

Am mancat micul dejun si/ sau cina la Terasa Cocktail aproape in fiecare zi - eu si cele 3 fete ale mele - 5,11 si 14 ani. De 2 ori am servit si cafeaua de dupa-amiaza acolo.

Mancarea a fost mereu proaspata si buna, chelnerii au fost prompti si prietenosi, vederea la mare a fost cireasa de pe tort!

Cea mai buna mancare a fost scaricica la gratar cu un sos/ dulceata de ardei iuti - cea mai buna pe care am mancat-o vreodata si desertul preferat a fost tiramisu - bun si imens!

Chelnerul nostru favorit a fost Vlad, dar toti au fost draguti si amabili.

Nu am asteptat mult dupa mancare decat in seara de sambata cand terasa era absolut plina.

Preturile sunt rezonabile - de la 50 de lei - un mic dejun + cafea pentru 4 persoane pana la maximum 190 de lei - o cina consistenta, desert si bauturi - tot pentru 4 persoane.

Sigur vom reveni daca mai trecem prin Eforie Sud!

Felicitari!

Trimis de MariaMona in 07.08.18 12:12:19
Validat / Publicat: 07.08.18 13:00:30
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în EFORIE SUD. A mai fost în/la: Moldova, Banatul Montan, Baile 1 Mai, Litoral, Bucuresti, Carpatii Occidentali
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Germania, Ungaria, Grecia, Franta, Belgia

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (MariaMona); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

webmaster26 [07.08.18 13:00:17] »

@MariaMona: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Unde ați fost cazați?

Poţi folosi linkul SCRIE IMPRESII (se deschide într-o fereastră nouă)