ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 30.07.2018
LUNA
JUL-2018
PREȚ 1000 Eur ?
2 AD. + 2 COPII -- v: 2-6

Unde mâncăm în Eforie Nord?

Articol publicat FĂRĂ NOTE; vezi mai jos motivele...

Restaurant Paradiso del Mar EFORIE NORD

TIPĂREȘTE URM de aici

Va rog din tot sufletul sa NU serviti masa in acest restaurant. Servicii de foarte proasta calitate, grup sanitar infect, mancare slab pregatita poate si tinuta in conditii improprii.

Am vizitat aceasta terasa pentru prima data pe la mijlocul lunii iulie impreuna cu sotia si cei doi copii.

Ne-a atras pozitionarea restaurantului de unde se putea admira marea si parcul de distractii de care micutul era foarte fascinat.

Am comandat un platou pentru 2 persoane (mici, ficatei de pasare, aripioare de pui) servite cu cartofi prajiti. Salata trebuia comandata separat si o portie de crap prajit cu mamaliguta.

Dezamagire totala. Ficateii de pasare erau uscati si seci, mititeii si aripioarele de pui prajite impreuna, cu gust de ulei ranced. Pestele inota in ulei si parea sa fi fost preprajit. Salata asortata continea rosii si cateva felii de castraveti aruncate peste ele.

Regretam ca nu ne-am interesat inainte despre acest restaurant, a fost din pacate o decizie luata pe moment.

NU RECOMAND!!!

Trimis de Empatie in 30.07.18 11:58:03
Validat / Publicat: 30.07.18 15:54:10
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în EFORIE NORD. A mai fost în/la: Mamaia

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Empatie); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

webmaster26 [30.07.18 15:48:47] »

Din cite văd eu acest restaurant s-ar afla in Eforie NORD. Tu ai încărcat impresiile la Eforie SUD.

CUm este corect? se află în E. Nord sau în E. SUD?

Empatie [30.07.18 15:50:48] »

@webmaster26: EFORIE NORD

Am gresit...

Cu stima,

webmaster26 [30.07.18 15:53:37] »

Mutat în rubrica "Unde mâncăm în Eforie Nord?, EFORIE NORD" (nou-creată pe sait)

webmaster26 [30.07.18 15:59:35] »

@Empatie: au fost ceva probleme tehnice, ai încărct review-ul în 3-4 locuri, la fiecare ai acordat alte note.

La acesta fiind zero peste tot, conform regulamentului, am publicat review fără note.

Dacă dorești să acorzi/actualizezi note, te rog să ne spui.

Empatie