ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 28.06.2018
JUN-2018
PREȚ SEJUR 1400 LEI ?

International Hotel4

Aniversare la hotel International

Cu ocazia aniversarii sotului am stat trei nopti la Sinaia la acest hotel.

Rezervarea am facut-o pe boking cu doua luni inainte. Pretul pentru cazare si mic dejun a fost de 100 de euro pe zi, dar a meritat banii.

Am fost foarte incantata de camera, si mai ales de zona de SPA a hotelului. Camera este destul de mare si mochetata. Patul matrimonial este odihnitor, prevazut cu noptiere, veioza la fiecare noptiera si intrerupatoare la capul patului. Televizorul este incastrat in perete si la deschiderea lui am fost intimpinati de un mesaj de bun venit personalizat. In camera se gaseste si un birou cu scaun si agenda si pix pentru notite, in sertarul biroului am gasit Biblia. Baia este frumos amenajata si dotata cu gel de dus, sampon de par, balsam si lotiune de corp care era inlocuita zilnic. Prosoapele albe si pufoase au fost zilnic schimbate, de asemenea camera este prevazuta cu halate de baie si papuci. Din balcon aveam o priveliste de vis asupra muntilor.

Micul dejun a fost foarte bogat, si am apreciat in mod deosebit sucurile de fructe si cafeaua.

Zona de Spa se afla la subsol si este alcatuita din doua piscine, una cu apa dulce si una cu apa sarata si doua jacuti destul de mari. Tot in zona de SPA se afla sauna umeda si uscata si zona de masaj. Am fost foarte incantata de SPA si am petrecut aici seara cel putin doua ore.

In hotel se afla si doua restaurante, unul cu specific italienesc la parter si restaurantul Tirol care se afla la etajul 1 si unde am mancat. In concluzie sejurul a fost foarte placut si sper sa mai vin si alta data aici.

Citește și CONTINUAREA aici

Trimis de mariana07 in 28.06.18 11:15:32
Validat / Publicat: 28.06.18 12:45:27
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în SINAIA.
Adn. FAVORITÎncarcă VIDEO

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (mariana07); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 79.20 EUR pe cameră

krisstinna [29.06.18 09:05:18] »

@mariana07: La mulți ani frumoși și sănătoși!

Pupă-l din partea mea pe soțul tău!

Și pe tine te pup, ești tare dulce!

mariana07 [29.06.18 09:08:43] »

@krisstinna: multumesc mult

mishu [30.06.18 01:10:20] »

@mariana07: La Multi Ani! si cat mai multe aniversari. Felicitari, votat cu mare drag.

mariana07 [30.06.18 10:51:51] »

@mishu: multumesc mult

mariana07, mishu