ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 11.08.2017
8 AD. + 4 COPII -- v: 3, 7,7,10

AUTORUL NU ar recomanda

Alaiye Resort & Spa [Avsalar]5

Vacanta hotel Alaiye Resort and spa

Buna ziua, scriu aceasta recenzie pentru romanii care se gandesc sa mearga in vacanta in Antalya la hotel Alaiye resort and spa.

In primul rand trebuie sa stiti ca e un hotel care are exclusivitate cu rusii si turcii toate programele sunt in rusa si turca engleza am auzit foarte putin si ne am simtit marginalizati.

Mancarea este aceeasi in fiecare zi cu mici exceptii.

Nu recomandam sa mancati la restaurantul a la carte cu specific chinezesc noi am cam ramas nemancati deoarece am ales sa luam cina intr o seara acolo si mancarea a fost mai mult decat groaznica (numai mancare chinezeasca nu era aia).

Daca totusi alegeti acest hotel recomand plaja care este superba.

La piscina toate programele sunt plictisitoare si nu se merita.

Pt a primi o camera in corpul central noi am bagat 20 de euro in pasaport cand am facut cazarea si am cerut in mod special camere acolo.

Eu cu siguranta nu m as intoarce in acel hotel sper c am putut ajuta eventualii clienti romani care doresc sa si petreaca vacanta acolo.

Trimis de Ana maria l in 11.08.17 23:45:03
Validat / Publicat: 12.08.17 00:16:41
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în TURCIA. A mai fost în/la: In kusadasi hotel Adakule
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Spania, Franta, Italia, Bulgaria

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Ana maria l); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

Puteți VOTA acest articol: voturi de valoare mărită

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com

webmaster45 [12.08.17 00:07:33] »

@Ana maria l: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 76&ridAnt=80517

webmasterX [12.08.17 00:16:33] »

@Ana maria l: Prețul (1400 - probabil euro) pentru câți din ”echipă” (ADULŢI: 8; + COPII: 4 -- varsta: 3,7, 7,10) a fost?

Este probabil prețul plătit de familia voastră - 2 adulți - cu/fără copii? (dacă da, ce vârstă?)

webmaster [12.08.17 00:21:48] »

Ana maria l [13.08.17 14:53:42] »

Pretul este platit pentru doi adulti cu un copil

Andrea0810 [07.02.18 20:33:53] »

Buna. Imi puteti spune daca plaja este nsipoasa sau cu pietris? Hotelul este departe de plaja?? Daca este bar pe plaja?

Multumesc

Ana maria l, Andrea0810, Mih777