ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 25.06.2017
REGIM MASĂ UAI
2 AD. + 1 COPII -- v: 7 ani

Sueno DeLuxe Belek5

Excelent

Inca sunt la acest hotel, astazi este plecarea. Nu pot spune nimic rau despre acest hotel. Trebuie sa fii carcotas rau sa oferi note proaste.

Sunt a saptea oara in Turcia, si am ales tot Belek si de data aceasta. Toate au fost hoteluri de top (Rixos Premium, Maxx Royal, Gloria Serenity etc.)

Hotelul isi merita banii, nu va speriati ca veti da banii degeaba.

Mancarea intr-adevar nu se schimba, a fost aceeasi pe toata perioada sejurului, dar multa, deci aveai de unde alege, si pentru diabetici si pentru vegani, cand ai 100 feluri, chiar nu te poti plange.

De servicii nu ne-am plans, poate mi-au adus cafeaua in 6 minute in loc de 5, dar acesta nu este un motiv de suparare. Prosoapele lapiscina se schimba din doua in doua ore, trece o doamna cu un carut si cine doreste poate schimba prosopul cu unul uscat.

Camera arata senzational. Produse cosmetice Bvlgari si intr-o zi am primit Roberto Cavalli, ce poti cere mai mult?

Diferenta de bani la hotelurile scumpe o face bautura fina, 18 si 21 ani.

Recomand cu incredere aceasta locatie!!!

Trimis de brumarica in 25.06.17 10:10:47
Validat / Publicat: 25.06.17 16:43:57
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în TURCIA. A mai fost în/la: Tot Belek
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Grecia

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (brumarica); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 158.00 EUR pe cameră

mishu [25.06.17 16:51:38] »

@brumarica: Ma bucur sa-ti acord primul vot chiar daca articolul este scurt se vede ca a reusit sa-ti faca o impresie frumoasa. Este un hotel prin care doar am trecut insa pot spune ca m-a impresionat, astfel incat impresiile cuiva care chiar a stat acolo imi confirma prima impresie. De asemenea avand in vedere si celelalte hoteluri pe care le-ai mentionat e clar ca impresiile sunt cat se poate de obiective.

Recunosc cinstit ca mi-ar fi placut sa vad ceva mai multe poze, insa si asa putine cate au fost sunt reusite.

Felicitari, votat cu placere.

brumarica [27.06.17 12:26:32] »

@mishu: va multumesc. Pozele sunt cu familia de aceea am selectat doar cele in care nu apar fetele.

Am scris putin pentru ca am tastat de pe telefon, dar raspund cu mare drag oricarei intrebari.

iulia2017 [17.09.17 15:31:22] »

@brumarica: cum e intrarea in apa la acest hotel? caut un hotel in Belek cu intrare f lina in mare.

multumesc

nicole33 CONS. ONORIFIC AFA / TURCIA [17.09.17 16:02:57] »

@iulia2017:

Intrarea in mare este perfecta, foarte lina și doar cu nisip fin.

Mai lina de atât găsești in Belek doar pe plaja hotelului Adam și Eva unde poti merge pana la capătul pontonului și apa nu-ți va trece de umeri.

Poti alege Sueno Deluxe cu toată încrederea. Merita din absolut toate punctele de vedere.

iulia2017 [17.09.17 16:06:34] »

@nicole33: multumesc, am sa ma gandesc pt la anul pt acest hotel.

cryss27 [03.11.17 08:27:53] »

Din poze nu prea imi dau seama daca are vegetatie. Vad doar niste palmieri din loc in loc.

Dintre Sueno si Rixos pe care l-ati recomanda?

Multumesc!

brumarica [04.11.17 18:51:22] »

As recomanda Rixos Belek, dar este putin mai acump.

cryss27 [04.11.17 20:10:47] »

@brumarica: Multumesc mult!

cosmina anca [05.01.18 01:30:01] »

@brumarica - de ce Rixos vs Sueno? Totuși Rixos e hotel vechi...

brumarica [05.01.18 02:44:43] »

Da, dar a fost renovat. Este primul hotel la care am fost in Turcia si va ramane "de suflet". Un hotel foarte bun cu servicii de calitate.

5 utilizatori sunt abonaţi la urmărirea acestui fir de discuţie (primesc instiinţări la adăugarea unui ecou):
    brumarica, cosmina anca, cryss27, iulia2017, mishu