ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 01.04.2010
ÎNSCRIS: 01.04.10
JAN-2010

TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

Dezamagire

Am contactat in prima faza proprietarul Hanului (Dn. Aurel) si dupa ce mi-a confirmat ca are locuri libere pentru cazare a ramas ca ma contacteaza telefonic pentru detaliii cu privire la achitarea sejurului.

Binenteles ca nu s-a tinut de cuvant iar cand am incercat sa revin telefonic mi-a fost respins apelul/ ori nu a raspuns nimeni.

Concluzia - neseriozitate.

Trimis de avram2aa5 in 01.04.10 15:30:18
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în ȘINCA [BV]. A mai fost în/la: Goagiu Bai

VIZUALIZĂRI: 2427 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (avram2aa5); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 0 PMA (din 0 vot)

[01.04.10 15:58:31]

Review-ul este pastrat pe site, putand oferi un 'cotor' de informatii utile (cotor care poate fi eventual completat de alti utilizatori, din impresiile de acolo), insa notele nu sunt retinute, datorita imposibilitatii evaluarii la cel putin 3 capitole (dintre cele 5 existente)

Unde este situat acest han? (in ce localitate?)

dannek
[01.04.10 16:07:19]

cred ca trebuia sa fii mai insistent, sau poate nici tu nu ai fost convingator ca vrei sa mergi acolo, sau cine stie ce suspiciune ai trezit de ti-a dat reject??? Pune intrebare si invers, poate ai sa gasesti raspunsul.

Dar acei turisti care fac rezervare telefonic fara avans (adika pe cuvint) si nu se duc sau mai rau nici macar nu suna sa anuleze rezervarea cum sa ii numim!?

Daca este acesta click aici, sa stii ca are pe site rezervare online, atunci sa te plingi ca sunt neseriosi...

krondia*
[02.04.10 22:47:17]

dannek, Hanul Roua Sanzienelor de la adresa de mai sus se gaseste pe Valea Strambei, aproape de comuna Sinca Noua, nu se incadreaza in culoarul Rucar-Bran cum a trecut autorul. Am trecut pe langa hanul Roua Sanzienelor de la Sinca cand am fost la Cabana Barlogul Ursilor click aici, am descris aici cum se poate ajunge in zona. Cunosc mai multe persoane care au organizat petreceri la han, inclusiv nunti si au fost foarte multumite de servicii. Inclin sa cred ca mai exista un han cu aceeasi denumire in zona Bran.

Reeditez. Am vazut acum ca proprietar la Roua Sanzienelor este intr-adevar dl. Bularca Aurel, posibil sa nu fie o coincidenta si hanul sa nu se gaseasca totusi in zona Bran, ci la adresa indicata mai sus.

avram2aa5AUTOR REVIEW
[03.04.10 13:55:27]

Imi place sa cred ca la varsta mea stiu sa port o conversatie telefonica si cred ca am fost destul de insistent cu telefoane repetate si e-mail....obisnuiesc sa achit integral contravaloarea serviciilor in avans...in fine !.

avram2aa5, dannek, krondia*
Alte impresii din această RUBRICĂHanul Roua Sânzienelor: