ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 25.02.2017
REGIM MASĂ DP
2 AD. + 2 COPII -- v: 6, 4

Lotus Therm Hotel [Băile Felix]5

Nouă ne-a plăcut :)

Am stat doar o noapte, de sambata pe duminica.

Impresia pe care ne-a lasat-o hotelul a fost una foarte buna.

Noi ne-am cazat intr-un apartament pentru ca suntem 4 persoane.

Curatenia era impecabila si mobilierul foarte luxos.

Pe hol erau lumini in pereti si muzica frumoasa.

Noi adultii am primit halate, papuci de interior, slapi de piscina si prosoape.

Legat de dotarile apartamentului - exista multe prosoape, lenjerie suficenta de pat, multe sapunuri, geluri de dus, sampoane, buretele de curatat pantofii, set de cusut, set de igiena, saculeti de gunoi.

Aquaparcul este frumos, piscinele curate, exista mult posibilitati de a te relaxa, de la o piscina la alta cu copilasii, nu ne-am plictisit :)

Legat de mancare, am avut bufet suedez la mic dejun si la cina si a fost mancare din belsug. Se suplimenta mereu. Niciodata nu am vazut sa se fi terminat ceva si sa nu mai fi adus. Ca la all inclusive era mancarea. Si foarte gustoasa!!! Sucuri variate, diversitate si la prajituri. Foarte frumos!

Un mic minus ar fi poate totusi.

In ultima zi, pentru ca trebuie eliberata camera la ora 12, nu mai poti ramane sa faci baie decat pana pe la 11:30 ca sa poti iesi in timp util. Te mai lasa ei jumate de ora dar pentru ultima zi nu este mult timp de balaceala.

Trimis de B.Ale in 25.02.17 23:10:52
Validat / Publicat: 26.02.17 01:10:12
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în BĂILE FELIX / '1 MAI'.

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (B.Ale); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 93.00 EUR pe cameră