ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 04.05.2021
REGIM MASĂ DP
Raport PREȚ/CALITATE: BUN
2 AD. + 1 COPII -- v: 6

Lotus Therm Hotel [Băile Felix]5

Super sejur superrr apa caldă

Am făcut rezervarea direct la hotel prin e-mail. Am cerut oferta, am primit oferta, mi-a convenit, am rezervat și nu a trebuit sa dau nici măcar un avans. Am plătit direct la Recepție când am ajuns. Toți cer avans înainte, ei nu au cerut. Rezervarea am făcut-o cu o lună înainte.

despre SERVICII

Foarte multă amabilitate și aici chiar se respecta toate regulile de restricție Covid19

despre CAMERE & COND. CAZARE

Camera suficientă pt 2 Adulți și copil de 8-10 ani. Patul a fost mare (am optat pt 2 paturi de o persoana unite, la recomandarea doamnei de la Recepție sfatul a fost ca patul devenea mai mare decât unul matrimonial. Foarte Ok. Baie Ok, cabina de dus Ok. Balcoane nu sunt.

GASTRONOMIE (BUC & MASĂ)

Am avut pachet cu demipensiune, am avut ce alege. Chiar nu rămâne nimeni flămând.

LOCAȚIE și ÎMPREJURIMI

Amplasamentul este superb, păcat ca nu e administrația preocupata sa urgenteze amenajările acestei stațiuni. Rușineeee de 2 ani tot așa demolata arată aceasta stațiune. Nici nu am ieșit din incinta hotelului. Nu aveam de ce sa ieșim prin noroaie și moloz.

despre DISTRACȚIE & RELAXARE

Bravo administrației Lotus Therm. Ați avut grija sa ne simțim bine. Soțul meu iubește apa caldă și a avut parte din plin, mai ales ca am nimerit intr-un moment in care erau foarte libere piscinele. Superrr e sa fi singur intr-o ditai piscină cu toate bulele disponibile.

Trimis de Ifle in 04.05.21 21:49:27
Validat / Publicat: 04.05.21 22:31:18
  • A fost prima sa vizită/vacanță în BĂILE FELIX / '1 MAI'

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Ifle); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.
P04 Terasa cu yamy grill

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 93.00 EUR pe cameră

elenaadina [05.05.21 08:47:59] »

O mini vacanta reusita!

E interesant ca piscinele sunt accesibile, e de luat in considerare! ​

Iflescris / TELEFON [05.05.21 19:19:42] »

@elenaadina:  bună ziua, da, piscinele sunt deschise și este o apă superrr caldă. Partea cea mai frumoasa e ca au acces doar clienții hotelului și este superrrr lejer fără lume multă, ba chiar ne trezeam singuri in piscine de multe ori iar micuța noastră a fost super încântată, asta ne-am și dorit.

elenaadina [06.05.21 08:30:33] »

@Ifle:  Minunat!

elenaadina, Ifle