ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 23.08.2016
ÎNSCRIS: 23.08.16
STATUS: SILVER
LUNA
AUG-2016

Unde mâncăm în Eforie Sud?

Se poate si altfel, la Pensiunea Pongal

Căutând să fugim de aglomeratia si mizeria din Eforie Nord, unde ne-am cazat dintr-o mare eroare, am găsit pe acest site review-ul pensiunii Pongal si ne-am încumetat mâncam aici.

Nu mare ne-a fost mirarea să fim intampinati așa ca în poveștile despre romani, cu ospitalitate.

Mâncarea a fost minunata, am fost serviți imediat, nici nu ama avut timp să ne dezmeticim ca o ciorbita frumos mirositoare era deja în fața noastră! Așa că, nu ezitați să intrați aici!

Însă nu mergeți la complexul de 4 (patru, oare?) stele, Brad-Bran-Bega. Un exemplu urât de business.

Sa închei intr-o nota optimista, e vacanta, si totuși există și alte locuri unde oamenilor le pasă de oameni, așa cum este la Pongal.

Trimis de Ileana Person in 23.08.16 14:44:09
Validat / Publicat: 23.08.16 16:05:12
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în EFORIE SUD.

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Ileana Person); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

webmasterX [23.08.16 16:01:24] »

@Ileana Person: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Mutat, la reorganizare, în rubrica "Unde mâncăm în Eforie Sud? , EFORIE NORD/SUD" (deja existentă pe sait)

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 65&ridAnt=72596.

Așteptăm și impresiile de la complexul unde v-ați cazat în Eforie Nord.

maria55 [24.08.16 08:53:49] »

Ma bucur sa aud asta, mai ales ca intr-un alt ecou al meu, la un alt articol, sugeram terasa Pongal! Sunt profesionisti si asta se vede inca de la intrare... si ca un mic secret, sunt si prietenii mei!! Acum pot sa spun asta, fiind dupa doua articole pozitive, nedorindu. mi sa se interpreteze gresit!!!

maria55