ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 28.07.2016
PREȚ SEJUR 1100 Euro ?
2 AD. + 2 COPII -- v: 12,7

AUTORUL NU ar recomanda

Alba Hotel4

Un hotel nu foarte bun pentru o vacanţă

Nu am avut o vacanta placuta la acest hotel!

Din pacate am fost furati din camera de hotel... In camera s-a patruns probabil cu o cheie, usa nu era fortata, de unde banuim pe cineva din personalul hotelului.

Managerul hotelului nu a facut nici o ancheta interna, nimic... Ne-a trimis la politie care abia ne-a bagat in seama...

Ma intreb de ce oare hotelierii nostri nu stiu sa faca turism?! si ne "forteaza" sa mergem in alte tari?!

In afara acestei experiente - mancare era proasta, galagie deoarece fiind situat in centrul statiunii erau cluburi cu muzica foarte tare, la dus apa era rece daca deja intrau 2 persoane la dus una dupa alta, cafea proasta, mancare nu prea variata spre deloc si calitate proasta ca si bautura - probabil cea mai ieftina de pe piata...

In general nu recomand hotelul!

Trimis de cristibula in 28.07.16 22:18:56
Validat / Publicat: 28.07.16 22:50:57
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în BULGARIA.

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (cristibula); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com

webmaster45 [28.07.16 22:30:07] »

@cristibula: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 20&ridAnt=71051