ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 21.07.2021
Raport PREȚ/CALITATE: DEZASTRU
2 AD. + 2 COPII -- v: 4 , 15

AUTORUL NU ar recomanda

Alba Hotel4

NB: Articol selectat ca fiind „de interes editorial crescut— (1) la momentul publicării, nu existau impresii recente în rubrica curentă; — (2) depășește pragul minim calitativ & cantitativ al descrierii. Voturile FB/FU, B/U sunt de valori semnificativ mai mari.

Groaznic

Am ales aceasta cazare in urma unor cautari pe google, mai exact pe site ul agentiei cu care am plecat.

Drumul pana aici ok.

despre SERVICII

Receptionerele ok, domnul care ne a intampinat in prima zi si ne a spus sa nu lasam masina in fata hotelului chiar daca erau locuri, ne a trimis sa parcam la 2 km de hotel, am platit 12 leva pe zi.

despre CAMERE & COND. CAZARE

Am platit la agentia un sejur de 4 nopti, 5 zile cu all inclusive, camera de lux cu vedere la mare.

Asa ne au dat, doar ca in camera aceea de la etajul 7 NU FUNCTIONA aerul conditionat si daca voiai sa faci sauna, puteai face fara probleme.

Dupa cateva ore am cerut sa ne mute in alta camera chiar daca nu avem vedere la mare, dar sa ne putem odihnii. Ne am mutat la etajul 3 intr o camera in care functiona aerul.

GASTRONOMIE (BUC & MASĂ)

La rubrica gastronomie, sunt foarte dezamagita. 3 feluri de mancare, m am scos cat de cat cu cartofii prajiti si cu branza in rest HORROR.

Cica au protectie impotriva covid, nici vorba, cei care servesc masa, fara manusi, fara masti, pun mainile direct pe farfurie cand iti servesc mancarea.

Am mancat aprope in fiecare zi la o mega terasa de prin preajma hotelului.

NU va sfatuiesc sa va luati cu all inclusive, NU merita. Sucurile sunt la dozator indoite cu apa, gen TEC pentru cine stie. Pun niste prafuri cu apa in pahare de plastic se da si berea si suc si apa si bauturile "alcoolice".

Snack barul de la piscina daca are veni cineva de la Bucuresti de la Sanepid, l ar inchide instant. Totul se ia cu mana goala, hamburgerii stau intr un frigider infect!!! Il ia cu mana de acolo, il pune intr o tava la incalzit, il ia iar cu mana si ti l pune intr un plastic. Ketchup-ul sta fara nici un capac intr un recipient in aer liber asa.

GROAZNIC!!! NU RECOMAND

PLAJA & MAREA / LOCAȚIE și ÎMPREJURIMI

Plaja aproape de hotel. Apa foarte curata si mica, este super pentru copii.

Sezlongurile 2 buc + o umbrela (cam mica ca este drept) 15 leva.

Trimis de fb121097 in 21.07.21 19:04:19
Validat / Publicat: 21.07.21 19:43:16
  • A fost prima sa vizită/vacanță în BULGARIA

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (fb121097); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

Puteți VOTA acest articol: voturi de valoare mărită

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com

webmasterX [21.07.21 19:09:35] »

@fb121097: bun-venit pe AmFostAcolo.ro.

Te aşteptăm şi cu alte recomandări din vacanţele ori excursiile tale trecute sau viitoare.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_add9.p ... 104047&hid=1020.

Sau... poate ceva video de pe acolo? Dacă ai filmat pe acolo, ar fi zuper-util — link încărcare video.

„Numele utilizator” alocat automat de către program (la primul review încărcat) - fb121097 - este, pare-se, confuzant, derutant pentru unii utilizatori. Când ai timp, îl poți schimba într-o formă mai „umană” (de ex „popescu2020”) - folosind butonul schimbă username de aici

webmaster [21.07.21 19:56:16] »

— (1) la momentul publicării, nu existau impresii recente în rubrica curentă;

— (2) depășește pragul minim calitativ & cantitativ al descrierii.

ct64cas [22.07.21 14:26:54] »

Chiar nu inteleg pe cei care se duc in Bulgaria la AI, cand exista atatea terase cu mancare f buna si ieftina!

fb121097scris / TELEFON [22.07.21 15:58:40] »

@ct64cas: pentru ca nu am fost niciodata in Bulgaria si la cat de tranzitata este... ma gandeam ca este cat de cat ok. Nu aveam pretentiile de la turci, dar... nici ce am gasit aici. Oricum e prima si ultima oara.

ct64cas, fb121097