ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 14.11.2015
DIN: Chitila [IF]
ÎNSCRIS: 08.07.10

Invitatie la Targul de Turism al Romaniei

Buna!

Ieri (vineri 13) in jurul orei 15, am ajuns la Romexpo la Targul de Turism al Romaniei, sincer am lasat treaba balta si am venit la indemnul lui @papone.

Deci azi va instig la randul meu sa faceti o plimbare pana la Targ si sa vizitati expozitia macar pentru o informare cu privire la destinatiile turistice preferate sa rezervati early booking daca este cazul si nu in ultimul rand sa treceti pe la Standul 38 din Pavilionul C2, unde cu siguranta va asteapta Admin - Cornel impreuna cu alti useri care au amabilitatea sa il ajute pe Cornel.

Asadar micutul stand era ieri animat si plin de voie buna aproape devenise neincapator iar colega @krisstinna a fost pentru noi toti care eram acolo o gazda perfecta si pentru acest lucru ii multumesc.

In loc de concluzie va invit frumos la targ care mai este deschis azi sambata 14 noiembrie intre orele 10 si 18, maine duminica 15 noiembrie intre orele 10 si 16. Biletul costa 10 lei de persoana si se poate achizitiona de la bancomat. Pentru cei care vin cu auto din dotare, sfatul meu este sa intrati din B-dul Expozitiei unde se gasesc 2 mari parcari - una privata paralela cu bulevardrul si alta care apartine gazdei Romexpo .

Sfat - luati cu voi aparatul foto si nu ocoliti standul AmFostAcolo!

Trimis de adrianbogdan in 14.11.15 07:43:33
Validat / Publicat: 14.11.15 10:56:47

VIZUALIZĂRI: 1588 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

P12 Prieteni dragi
Puteți VOTA simbolic articolul - VĂ PLACE?
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 2032 PMA (din 32 voturi)

[14.11.15 11:28:31]

Sa nu nedreptatim pe nimeni in poza P5 sunt doi prieteni useri.

@butterfly alias Gratiela si @Marian Preda.

Dan&Ema
[14.11.15 12:45:39]

Bravo pentru indemnul de a vizita standul AFA de la TTR. Ma bucur ca m-am regasit si eu in doua din pozele tale atasate. Ma bucur si de cunoasterea face to face a celor useri care au fost ieri dupa amiaza la stand

ANILU
[14.11.15 15:25:13]

Si eu m-am bucurat ca am putut ajunge la targ si am fost alaturi de "fete" (foto P1).

Cristina a fost sufletul standului AFA si o buna promotoare a site-ului.

Mi-a facut placere sa reintalnesc colegi AFA si sa cunosc alii noi.

Ce matinala ai fost cu ecoul.

Toate cele bune tuturor.

[14.11.15 15:29:42]

@adrianbogdan -

Sărut mâinile, stimată doamnă!

Staţi oameni buni, că n-am făcut nicio greşeală! Nu daţi cu pietre! Nu-i aşa, dragă colegă?!

Mă bucur sincer că v-am cunoscut, atât pe dumneavostră, cât şi pe galantul soţ al cărui nume l-aţi împrumutat!

Am şi io un articol la... validare, că doar mă mâncau buricele degetelor... Apropo de buriceală. Am avut cel mai antrenant stand, eclipsând, pe alocuri, spectacolul făcut de dansatoare.

Sper într-o viitoare întâlnire! Toate cele bune!

[14.11.15 15:50:04]

@ANILU - Buna!

Multumesc pentru ecou, imi pare bine ca ne-am cunoscut, asa cativa cati am fost ieri prezenti in acelasi timp la stand, totul a fost ok, multa voie buna.

Am incercat sa scriu aseara dar... nu s-a putut.

cu bine!

[14.11.15 16:25:05]

@Marian Preda - multumesc de ecou, sper ca ai si poze!? Imi pare rau ca nu pot sa o votez pe Cristina si Cornel - misto poza.

cu bine!

[14.11.15 16:28:36]

@Dan&Ema - multumesc pentru ecou Dane!

traian.leuca † CONS. ONORIFIC AFA / zSTRATOSFERA
[14.11.15 16:49:46]

@adrianbogdan - ”Adriene”, nici o problemă; pentru că suntem prieteni AFA o să votez eu și în locul tău.

[14.11.15 16:54:36]

@adrianbogdan -

Dacă te referi la P 12, nu uita că momentul înduioșător a fost surprins de toţi care aveau aparate foto! Normal că am inserat şi această poză în articolul care... numai apare !

[14.11.15 17:00:28]

@traian. leuca - Multumesc frumos! Respect pentru ce ne scrieti.

Cu bine!

irinad
[14.11.15 19:30:26]

@adrianbogdan - Astăzi în jurul prânzului am ajuns şi eu cu soţ cu tot pentru câteva ore la TTR, implicit la standul AFA, şi-mi pare tare rău că nu am avut şansa să te cunosc. Am avut ocazia să revăd câţiva colegi dragi de sait în frunte cu Cornel şi plăcerea de a-l cunoaşte pe foarte tânărul user @Cosmin Zichil. Sper să te cunosc şi pe tine într-o zi. Cât am stat eu acolo nu s-au făcut poze.

Numai bine!

krisstinna
[14.11.15 20:09:03]

Ești tare dulce! Sunt bucuroasă că te-am cunoscut! Ai văzut reacția mea când am auzit cine ești!

papone
[14.11.15 21:11:13]

@adrianbogdan - Doamna, va multumesc! In primul rand pentru faptul ca ati venit, cat si pentru mentionarea mea in articol.

Ma bucur ca v-am cunoscut! Sar'naaaa!

[14.11.15 21:40:45]

@Marian Preda - Buna!

Draga Marian, nu am fost la Targ cu sotul nu stiu de ce insisti dar sotul meu la ora aia era sigur pe santier (adica la munca), nu stiu ce compilati ai facut dar sigur, sigur AmFostAcolo doar cu numele de imprumut al sotului meu.

Multumesc pentru poza, am votat-o. Mai reusita a ta.

@irinad sunt sigura ca o sa ne intalnim (macar virtual), doar avem aceeasi pasiune- Turcia.

@cristinaoranici ma bucur ca ne-am cunoscut uite si tu in ce incurcatura am intrat din cauza sotului. To be or not to be...

@papone eu ma bucur ca am venit cand ne-ai chemat.

@Admin multumim de gazduire!

@all va imbratisez cu drag!

[15.11.15 14:01:18]

Mutat, la reorganizare, în rubrica "Din viața comunității AmFostAcolo, DE LA LUME ADUNATE" (deja existentă pe sait) - rubrică dintr-o secțiune OFFTOPIC sau DE INTERES TURISTIC RESTRÂNS!

Voturile acordate au fost transformate "automat", cu această ocazie, în voturi simbolice

[16.11.15 17:29:13]

@adrianbogdan -

Mea culpa! Îmi cer mii de scuze pentru confuzie!

adrianbogdan, ANILU, Dan&Ema, Eugenia55*, irinad, Marian Preda
Alte articole din această RUBRICĂDin viața comunității AmFostAcolo: