ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 27.01.2010
PREȚ SEJUR 170 EUR ?
2 AD. + 1 COPII

Pensiunea Ana3

Minunat

Pensiunea Ana este situata chiar la poalele Castelului Bran... are cred 14-15 camere de cazare care sunt micute dar foarte curate si calduroase cu bai proprii... gazdele Marcela si Virgil Ungarth sunt foarte cumsecade... ne-au pus la dispozitie casa... si nu i-am simtit prezenti decat dimineatza la micul dejun cand ni l-au servit... o sunca afumata, pastrama si carnati afumati, branzeturi in scoarta de brad, oua de gaina nu de market, dulceata facuta in casa, lapte si ceai... si am uitat din partea casei cafea la discretie... si o tuica de mere... de mare exceptie!

Ne-au pus bucataria la dispozitie si am ales varianta doar mic dejun pentru ca venisem sa ne plimbam... Am simtit mirosul merelor puse peste tot in casa... si a cetina de brad... o atmosfera de Tirol...

Trimis de catalinalupu in 27.01.10 15:44:40
VIZUALIZĂRI: 1903

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (catalinalupu); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

ECOURI la acest review

gushpi [27.01.10 16:03:16] »

Hai ma, nu fiti ignoranti: ouale de market tot de gaini sunt facute... si inca nu a demonstrat nimeni ca ar contine toxine...

catalinalupu [27.01.10 16:11:26] »

era vorba de chestii traditionale...cu gust...nu de alta dar peste an...zi de zi...mananc oua de la market...

zena [26.02.10 15:30:46] »

Arata bine, si ai laudat-o frumos, dar parca e un pic cam scumpa.

catalinalupu [02.03.10 13:53:58] »

da...stiu din pacate...n-am laudat-o a fost impresia mea personala

georgiana [26.10.10 11:14:39] »

Foarte frumoase pozele si locatia in sine.

Multumim.

alex_nashu [06.03.12 23:07:51] »

@catalinalupu

Buna, sunt in cautarea unei vile pentru o iesire in grup la munte si am vazut review-ul tau. Din nefericire pozele postate de tine sunt aceleasi cu cele de pe site-ul pensiunii (cu exceptia foto 2 si 6). De asemenea probabil te-ai referit la 14-15 locuri de cazare si nu camere - de pe site-ul pensiunii reiese ca sunt 7 camere.

5 utilizatori sunt abonaţi la urmărirea acestui fir de discuţie (primesc instiinţări la adăugarea unui ecou):
alex_nashu, catalinalupu, georgiana, gushpi, zena

pagină generată în 0.0485208034515 sec