ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 12.05.2015
MAY-2015
PREȚ SEJUR 1040 ?

AUTORUL NU ar recomanda

Ferdinand Hotel3

Serviciile lasă de dorit!

Am ajuns după amiaza și ne am cazat repede dar : frigiderul nu funcționa., telecomanda TV nu funcționa, umerașe nu erau în dulap, doar unul!

Masa se servește destul de greu, nu se afișează meniul nici la solicitare! Nu prea se știe ce conține sau nu se știe! Practic mi s au cerut bani pentru o salata care de fapt era în meniu și doar în momentul când am cerut sa vad meniul mi s a dat salata dar meniul nu mi a fost arătat! Nici în a treia zi! O fi unul din secretele lui hercule!

Prosoapele nu se schimba decât la trei zile iar halatele deloc! Și halatele au fost aduse doar la cerere!

Păcat pentru ca peisajul este superb!

Trimis de daydorina in 12.05.15 15:42:47
Validat / Publicat: 12.05.15 17:56:48
VIZUALIZĂRI: 1932INFO ADIȚIONALE
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în HERCULANE.

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (daydorina); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

• AŢI PUTEA rezerva o cameră aici, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 44.00 EUR pe cameră

webmasterX [12.05.15 17:52:49] »

@daydorina: bun-venit pe sait şi în comunitatea AmFostAcolo.

Mulţumim pentru impresii, te aşteptăm şi cu alte recomandări din vacanţele ori excursiile tale trecute sau viitoare - sperăm mai generoase în ce priveşte nivelul de detaliere oferit, pe viitor.

Pentru eventuale completări, adăugiri, corecturi poţi folosi linkul EDIT IMPRESII, afişat cu roşu sub textul trimis - permanent până la publicarea articolului. După publicare, completările se pot aduce prin rubrica ECOURI (cea de faţă); eventualele erori se pot corecta prin folosirea funcţiei "Sesizează... ", afişată (cu roşu) dedesubtul textelor sau fotografiilor încărcate.

- pentru a încărca foto din sejur ori minisejur: click aici.

hlli [12.05.15 19:40:40] »

@daydorina, chiar nimic nu ţi-a plăcut la hotelul Ferdinand?

În 2011, când am petrecut acolo un sejur, chiar a fost bine. Să fi scăzut chiar aşa mult calitatea serviciilor?!!!

hlli