ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 14.02.2015

AUTORUL NU ar recomanda

La Scoica Land [Mamaia Sat]3

Slab

Buna seara,

In 2013 am fost impreuna cu familia in acest hotel. Din punctul meu de vedere este unu din cele mai proaste hoteluri de la mare cu cea mai proasta curatenie.

Colac peste pupaza la iesirea din hotel sunt oprit si la receptie ca am consumat ceva din minibar (produse pe care noi nu le consumam in general). Menajera la care am predat camera nu a vazut nimic consumat dar se pare ca pana sa ajungem la receptie i s-a facut foame. Asta este... daca te cazezi in astfel de hoteluri la asta trebuie sa te astepti.

Legat de restaurant nu am ce sa reprosez, uneori am asteptat masa alteori nu. S-au mai intamplat si lucruri ciudate la mic dejun sa asteptam o jumatate de ora servirea desi nu erau mai mult de 3-4 mese ocupate.

Nu recomand sa te duci cu copilul sau daca ai cat de cat pretentii.

Trimis de George Daniel in 14.02.15 23:35:49
Validat / Publicat: 15.02.15 07:24:47
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în MAMAIA.
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Grecia, Spania, Franta, Germania

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (George Daniel); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

• AŢI PUTEA rezerva o cameră aici, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 39.00 EUR pe cameră

webmaster70 [15.02.15 11:19:04] »

@George Daniel - Am setat în program coordonatele GPS ale acestei destinaţii, rezultând următoarea poziţionare pe hartă -- click aici.