ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 09.10.2014
ÎNSCRIS: 21.10.10
STATUS: SENIOR
SEP-2014

Descoperă Srebrno Jezero (Silver Lake)

Restaurant Dincic - Bun

Pe perioada sejurului (7 nopti - vezi impresii) in statiunea Srebrno Jezero, am rezervat la acest restaurant serviciile legate de masa, respectiv demipensiune pentru 2 adulti.

Restaurantul este situat in centrul statiunii, este destul de popular in zona, fiind printre singurele care se putea lauda cu oaspeti, avand in vedere ca, suntem in afara perioadei de varf a statiunii.

Este destul de cochet, are si o frumoasa terasa acoperita, recomand rezervarea mesei pe terasa, daca timpul este ok bineinteles, in interior deasemenea se poate servi masa, singurul inconvenient ar fi ca, se fumeaza peste tot, nu exista separeuri pentru fumatori ori nefumatori.

Se poate cere si un meniu in limba romana de unde se pot alege destul de multe preparate bune, nu recomand ciorbele sunt instant si foarte sarate.

Ospatarii sunt foarte amabili si serviabili.

Ce mi-a placut la acest restaurant, avand demipensiune puteam servi mesele la orice ora intre 08 si 24

Poate ar fi ceva mai mult de lucrat la curatenie, este loc de mai bine si aici ma refer in primul rand la fetele de masa.

Recomand acest restaurant unde se mananca bine si se poate asculta muzica sarbeasca.

Trimis de ceasornicarul in 09.10.14 13:51:59
Validat / Publicat: 09.10.14 16:13:33
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în SERBIA.

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (ceasornicarul); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.
P01 Restaurantul Dincic, din pacate pozele realizate in interior au iesit foarte intunecate

webmasterX [09.10.14 16:09:18] »

Mutat, la reorganizare, în rubrica "Descopera Srebrno Jezero (Silver Lake)" (deja existentă pe sait)

ceasornicarul [09.10.14 16:11:02] »

ok, multumesc

ceasornicarul