ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 06.08.2014
DIN: Brăila
ÎNSCRIS: 14.03.10
AUG-2013
PREȚ SEJUR 280 ron pe noapte ?
REGIM MASĂ md
2 AD. + 1 COPII -- v: 11

Smart Hotel4

Un hotel foarte bun

Dupa un concediu calduros in Antalya ne am gandit sa ne racorim un wekend la munte in frumoasa statiune Sinaia.

Am inceput cautarile pe internet si am gasit doua hoteluri interesante Smart si Foisorul cu Flori, in urma catorva convorbiri telefonice si datorita pozitionarii am ales hotelul Smart. Am sunat si am rezervat o camera tripla si o data ajunsi acolo am avut o placuta surpriza in loc de camera tripla ni sa oferit unul dintre cele doua apartamente ale hotelului din start acesta fiind un mare plus.

Apartamentul oferit era foarte spatios, pe doua nivele cu pat matrimonial la primul nivel si cu trei paturi single la nivelul superior, baia cam micuta si mobilierul terasei cam uzat.

Dupa instalare am facut o plimbare in Sinaia, la reintoarcere hotarand sa luam masa in restaurantul La Cascade din cadrul aceluias hotel, aici servindu se si micul dejun. Meniul restaurantului cu diferite feluri cu preturi destul de accesibile comparativ cu alte preturi de la alte restaurante din Sinaia. Micul dejun foarte bogat si diversificat printre produse aflandu se si unele de patiserie servite calde, acesta includea o cafea foarte buna, lapte, ceai si sucuri neacidulate Granini. Serviciile deosebite, intreg personalul foarte atent, orice dorinta era rezolvata in cel mai scurt timp, ospatarii foarte atenti si ei imediat veneau si iti luau comanda, acestia fiind foarte sociabili ajutandu te si cu alte informatiii despre hotel si statiune.

Pe aceasta cale multumim intregului personal al hotelului Smart si speram sa revenim cat mai curand.

Trimis de rarbr in 06.08.14 10:15:56
Validat / Publicat: 06.08.14 12:12:59
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în SINAIA.
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Germania, Austria, Ungaria, Serbia, Croatia, Bulgaria, Grecia

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (rarbr); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 60.00 EUR pe cameră

webmasterX [06.08.14 17:58:42] »

rarbr [06.08.14 20:56:06] »

@webmasterX: ok

rarbr