ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 17.07.2014
2 AD. + 1 COPII -- v: 1 an

Kaliakra Superior Hotel4

Super sejur!!!

Super sejur la hotel Kaliara Superior, hotelul superb,

camera foarte spatioasa (1 pat matrimonial, unul single si o canapea), cu vedere la mare, curatenie in fiecare zi.

Schimbat prosoape, lenjerie in fiecare zi.

Mancarea extraordinara, diferita in fiecare zi (peste de mai multe feluri, rata, porc, pui, vitel, miel, scoici, paste, supe, ciorbe, multe feluri de branza, la dulciuri nu mai zic torturi, clatite, prajituri, vafe, minirulouri cu crema etc, ), tot ce vrei si ce nu vrei.

Nu am ce sa reclam, ne-am simtit super!!!

Trimis de kathalinna in 17.07.14 14:10:32
Validat / Publicat: 17.07.14 16:36:07
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în BULGARIA. A mai fost în/la: Sunny Beach, hotel Lion

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (kathalinna); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.
P01 [fără descriere]

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com

webmaster14 [17.07.14 15:58:11] »

nicole33 CONS. ONORIFIC AFA / BULGARIA [17.07.14 20:54:53] »

@kathalinna:

Sigur este vorba despre Kaliakra Superior?

Te întreb deoarece prețul declarat mi se pare cam mic pentru luna iulie.

@webmaster14:

Poziționarea este corectă.

kathalinna [17.07.14 23:10:02] »

da tocmai m-am intors de acolo. o sa pun si ceva poze de acolo. am prins un last minute.

kathalinna [18.07.14 17:29:54] »

@webmaster14: ? (putin mai spre dreapta (cum te uiti la ecran)) este exact langa hotel arabella. este trecut si pe harta.

webmaster14 [18.07.14 21:44:05] »

@kathalinna: Mulțam fain. Am modificat "cursorul", rezultând noua poziționare de aici.

În plus, am adnotat coordonatele drept confirmate

nicole33 CONS. ONORIFIC AFA / BULGARIA [18.07.14 21:59:36] »

@webmaster14:

Coordonatele sunt greșite, de fapt, nu trebuiau modificate cele anterioare. 1=2

S-a mai discutat aici:

http://amfostacolo.ro/bulgaria-pareri, 4/albena, 11,41/kaliakra-standard-hotel, 1145/impresii-sejur-si-fotografii-vacanta__50494. htm#288654

Unii chiar nu au habar să se uite pe o hartă și nu mă refer la tine.

deliapt [19.08.14 09:23:50] »

exista camera dubla superioara cu pat dublu, unul single si o canapea? sau vorbesti despre apartament? ca sa stiu ce sa cer la receptie, nu de alta

kathalinna [19.08.14 13:22:39] »

@deliapt: buna da asa este camera dubla la kaliakra superior

deliapt, kathalinna, nicole33