GRAD SATISFACȚIE
NOTARE MEDIE REZULTATĂ
Foarte frumos!

Am fost de curand la Hotel BinderBubi din Sighisoara si am ramas placut impresionata (impresionati- deoarece am fost mai multi) de aceasta locatie.
Drumul de acces este intr-adevar putin neplacut, in sensul ca este un drum neasfaltat, insa in momentul in care pasesti in hotel, uiti de restul lucrurilor. Check in-ul se face dupa ora 14.00. Noi am ajuns in jurul orei 12.00 si ne-am putut caza fara probleme, fara a fi nevoie sa mai asteptam. Personalul este extrem de dragut si politicos.
Camerele sunt destul de mari, baile de asemenea si extraordinar de curate. Curatenia se face zilnic. Gasesti in camere: halate, papuci de casa, mini trusa de cusut, buretel pentru curatarea pantofilor, plicutele de ceai si de cafea.
Micul dejun, este poate putin saracacios pentru 5 stele. Daca esti pretentios, cu siguranta nu iti va placea ce vei gasi, insa pentru noi a fost in regula.
Centrul de Wellness este super! Sunt 3 tipuri de sauna. "Jacuzzi-ul" este destul de maricel si incapator (aproximativ 6-7 persoane). Masajul costa 60 de lei - 40 de minute.
Trimis de Ioana9 in 15.01.14 11:58:35
- Nu a fost singura vizită/vacanţă în SIGHIȘOARA [MS].
NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Ioana9); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.
- sait oficial al acestei destinații:
- Coordonate GPS: 46.21560700 N, 24.79380900 E - CONFIRMATE
ECOURI la acest review
- Folosiți rubrica de mai jos (SCRIE ECOU) pentru a solicita informații suplimentare sau pentru a discuta cele postate de autorul review-ului de mai sus
- Dacă ați fost acolo și doriți să ne povestiți experiența dvs, folosiți mai bine linkul ADAUGĂ IMPRESII NOI
- Dacă doriți să adresați o întrebare tuturor celor care au scris impresii din această destinație:
in loc de a scrie un (același) Ecou în "n" rubrici, mai bine inițiati o
ÎNTREBARE NOUĂ
(întrebarea va fi trimisă *automat* tuturor celor care au scris impresii din această destinație)
- Jan.2022 Vacanta reusita — scris în 14.01.22 de ceasornicarul din BUCURESTI - RECOMANDĂ
- Sep.2020 Mercure Binder Bubi 4* Sighisoara, frumos, dar se putea si mai bine — scris în 28.09.20 de a_vlad2009 din BUCURESTI - RECOMANDĂ
- Jul.2020 Sejur ideal! — scris în 24.07.20 de Razvanchivu din BUCURESTI - RECOMANDĂ
- Aug.2019 Hotel Mercure Binderbubi din Sighișoara — scris în 06.04.20 de silvia tudoran din BUCURESTI - RECOMANDĂ
- Mar.2018 Mercure Sighisoara Binder Bubi Hotel & Spa — scris în 14.03.18 de Dan&Ema din BUCURESTI - RECOMANDĂ
- May.2016 Locatia noastra preferata din Sighisoara — scris în 04.06.16 de niki din BUCURESTI - RECOMANDĂ
- Apr.2015 Daca doriti liniste si odihna, nu il recomand — scris în 18.04.15 de p_ovi din CUGIR - nu recomandă